Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

am incercat sa tin cont de parearea vostra despre necesitatea spatiului in depozitarea cartilor si am venit cu variante mai spatioase :yes:

 

interesanta :o:

 

294o4gj.jpg

 

eh, si o mica variatie mai moderna, incap ceva carti si permite si folosirea spatiului la maxim

 

vqnmac.png

 

asigura destul spatiu pentru carti si sunt la indemana :o:

 

15xuvq9.jpg

 

 

asta chiar merge in orice living si permite mascarea cartilor

 

34nqfc9.jpg

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incercat sa tin cont de parearea vostra despre necesitatea spatiului in depozitarea cartilor si am venit cu variante mai spatioase :yes:

 

 

Foarte interesanta varianta 2 ! :flowers: Niste pernute mai lipsesc.

Editat de Tancut
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm,ia sa ma :think:

 

Ce-mi place raspunsul tau ... Asa sa faci ! Si eu ma tot gandesc la a mea. :roll:

 

Uite inca alte cateva:

 

Untitled-1.jpg

 

 

 

home-library-4.jpg

 

 

stair-bookcase.jpg

 

 

Living-room-wall-unit-design-for-home-library.jpg

 

 

Library-overlooking-Garden-and-Spiral-Staircase.jpg

 

 

Library-Shelves-in-Beachside-Home.jpg

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as putea sa o construiesc pe a ta,dar pe peretele lung al camerei.Dar:1)nu are cine sa o construiasca si 2)este a ta si nu ma bag pe ea :)

Si acu' nu ma mai uit pe topicul asta,ca-mi vin idei multe.Plus ca la unele poze(ca a 5-a)raman efectiv woow.Iar domnul Blue,nu accepta prea usor schimbarile in casa :)

 

1. Bine ca macar ai "peretele lung al camerei" deja construit. Eu ma uit si la poze pentru "pereti" :P

2. Poti sa te bagi, ne "incuscrim" si-ti aduc cadou un "catel de biblioteca". :huggles:.

 

Domnul Blue poate fi convins de catre doamna sa ... :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac bibliotecile mult mai aerisite, mai futuriste? V-ati mobila casa cu asa ceva?

 

Doar o zona unde sint copiii, fac temele si se distreaza, in living room n-as pune asa ceva ca nu-mi place sa sterg praf nici de pe etajera ... de pe carti :crazy: ce sa mai spun ca prefer sa le arunc dupa ce prinde miros de statut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar o zona unde sint copiii, fac temele si se distreaza, in living room n-as pune asa ceva ca nu-mi place sa sterg praf nici de pe etajera ... de pe carti :crazy: ce sa mai spun ca prefer sa le arunc dupa ce prinde miros de statut.

 

pentru copii merge si asa ceva

el1aj8.jpg

 

 

 

pentru pasionatii de modern

 

2z7ncs2.gif

2lbizh5.jpg

2yvkrnr.jpg

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

2yvkrnr.jpg

 

Pe la noi se face ceva semanator pe un perete in living room, insa din stucco, arata ca si peretele cu lumina care bate de sus pe rafturi, cu loc pentru TV si alte decoratii, arata superb dar costa destul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Genul acesta minimalist pus pe perete care include TV-ul/ Home cinema au devenit destul de uzuale si in Romania. In functie de materiale si de cum sunt realizate difera pretul.

 

Mai am un model foarte functional si care se poate realiza pentru utilizarea cat mai eficienta a spatiului. Si binenteles si pentru design.

 

yo001.jpg

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×