Sari la conținut
Forum Roportal
Camiyx

Mi-a spus ca nu ma mai iubeste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

bydy are dreptate, oamenii simt si isi manifesta in mod diferit iubirea. Iar faptul ca doi oameni sunt diferiti ca mod de a simti si a se manifesta poate constitui o problema. Una mare1

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu mai vorbim ca am mai auzit recent de un divortat care nu era divortat

a luat bocceaua si a plecat la familia lui....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unii isi pot imparti afectiunea in doua directii, asta nu e ceva de dorit, insa se intampla.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca domnul este prea matur pentru initiatoarea topicului si poseda afectiune, insa nu o arata asa cum doreste ea.

De regula, diferentele mari de varsta nasc asemenea situatii.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca nevoia ta de atentie l-a adus la disperare. Probabil ca ii faceai si reprosuri pe tema asta.

 

Si da, a reactionat exact ca un barbat de 50 de ani, care a constatat ca nu`i poate implini nevoile unei femei de 34.

De iubit, te iubeste. Dar nu asa cum vrei tu iar el si-a dat seama de asta.

 

Barbatul din el nu vrea sa ramana langa tine pana iti gasesti altul care sa te implineasca. Simplu.

 

 

M-am gandit si eu mult la asta ........cred ca asa este,insa nevoia mea a fost temporara cam de 1 sapt si ceva ii tot repetam,dar am exagerat si nu mi-am dat seama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai 34 de ani si te comporti ca o ametita de 17 ani. O fi avand un motiv, daca ti- a zis ce ti-a zis. Revino-ti si vezi de-ale tale, cum ai zis si tu, e om matur, o fi luand si el hotarari in deplinatatea facultatilor mintale, ce zici? L-ai cicalit, barbatii fug de lipitori ca tine. Poate si-a dat seama ca nu vrea o piatra de moara de gat. Are o experienta ratata in spate si sufla si-n iaurt.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca te referi la maturitatea varstei, pt. ca din punct de vedere al comportamentului nu mi se pare deloc matur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca domnul este prea matur pentru initiatoarea topicului si poseda afectiune, insa nu o arata asa cum doreste ea.

De regula, diferentele mari de varsta nasc asemenea situatii.

 

Mi-a spus ca n-o va face daca tot ii cer si da el greu se exteriorizeaza,parca ii este teama sau nu vrea pur si simplu,sa-mi faca prea multe complimente sau sa-mi spuna vb dulci.

 

CAT de tandru? Sau la ce te referi, la sex? Poate el are o iubire matura dar tu vrei zi de zi fluturi in stomac?

La asta te-ai gandit?

Nu la sex ,la gesturi tandre .

Ai dreptate el iubeste matur ,iar eu sunt altfel vreau ca el sa se comporte ca mine si nu are cum,eu sunt mai pupacioasa,il alint ...dif de varsta isi spune cuvantul,dar nu vreau sa-l pierd ,mai bine ma temeperez eu,dar prb este rpea tarziu,daca a spus ca nu ma mai iubeste

Editat de bydy
refacut citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a spus ca n-o va face daca tot ii cer si da el greu se exteriorizeaza,parca ii este teama sau nu vrea pur si simplu,sa-mi faca prea multe complimente sau sa-mi spuna vb dulci.

Deoarece oamenii devin tot mai selectivi, pretentiosi pe masura ca inainteaza in viata.

Poate era mai indicat sa il accepti tacut si rece decat sa incerci sa il schimbi.

Dar si tu ai 34 de ani, nu 18.

Ai mai fost casatorita?

Editat de Lucast
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece oamenii devin tot mai selectivi, pretentiosi pe masura ca inainteaza in viata.

Poate era mai indicat sa il accepti tacut si rece decat sa incerci sa il schimbi.

Dar si tu ai 34 de ani, nu 18.

Ai mai fost casatorita?

 

Nu am fost casatorita.

 

In contextul asta, nu e treaba noastra [ nici macar a ta ] de cand are FOSTA o alta relatie.

 

Pari a te uita prea mult la ceilalti si prea putin la tine.

 

Asa este ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×