Sari la conținut
Forum Roportal
Camiyx

Mi-a spus ca nu ma mai iubeste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In general femeile vor ce vor si barbatii - sa fie apreciate, respectate, iubite - asta insemnanad si tandrete si apropiere fizica, vor sa aiba incredere, sa se bazeze pe omul de langa ele si in plus fata de barbati cred ca simt nevoia sa fie protejate - si fizic si psihic.

Glumisem. Cred ca Lucast a inteles asta. De acord cu ce spui tu, mai putin partea cu protectia, nu toate femeile asteapta protectie din partea barbatului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Glumisem. Cred ca Lucast a inteles asta. De acord cu ce spui tu, mai putin partea cu protectia, nu toate femeile asteapta protectie din partea barbatului.

 

 

In general femeile de azi au invatat sa aiba grija singure de ele - eu ma uit la mine - toata viata m-am descurcat singura - dar uneori ma simt obosita si mi-as dori ca barbatul de langa mine sa ma protejeze cateodata de raul din jur.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general femeile de azi au invatat sa aiba grija singure de ele - eu ma uit la mine - toata viata m-am descurcat singura - dar uneori ma simt obosita si mi-as dori ca barbatul de langa mine sa ma protejeze cateodata de raul din jur.

Aici ai dreptate. Oricui i se intampla sa oboseasca la un moment dat si sa-si doreasca sa lase grijile in seama altcuiva. Dar cand oamenii stiu ca tu esti persoana care protejeaza de obicei, nu prea se intampla sa iti ofere ocazia de a fi protejat. :)

Editat de Fiero

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici ai dreptate. Oricui i se intampla sa oboseasca la un moment dat si sa-si doreasca sa lase grijile in seama altcuiva. Dar cand oamenii stiu ca tu esti persoana care protejeaza de obicei, nu prea se intampla sa iti ofere ocazia de a fi protejat. :)

 

 

Asa e. Dar frumos ar fi intr-un cuplu sa ne sprijinim reciproc. Si barbatii au nevoie sa fie protejati - si nu e nici o rusine.

Cat despre doamna care a deschis topicul - daca ii ofera acestui barabt inca o sansa - o va regreta amarnic mai tarziu.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa e. Dar frumos ar fi intr-un cuplu sa ne sprijinim reciproc. Si barbatii au nevoie sa fie protejati - si nu e nici o rusine.

Cat despre doamna care a deschis topicul - daca ii ofera acestui barabt inca o sansa - o va regreta amarnic mai tarziu.

Inca o data iti dau dreptate. In privinta ambelor afirmatii :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"joi seara s-a enervat f tare si a plecat.A doua zi vineri m-a sunat si mi-a spus pe un ton f nervos ca vrea sa ne despartim ca nu ma mai iubeste,ca putem ramane prieteni."

Asta pe langa gelozia lui.

 

de cand a plecat si pana cand te-a sunat el, n-au mai fost alte conversatii? alte sms-uri? nu l-ai stresat cu 1000 de apeluri, sms-uri sau asa? nu cumva tonul foarte nervos al lui a venit de-acolo?

 

despre diferenta de varsta n-as spune ca poate fi un motiv.. singurul motiv pe care l-ar fi putut avea el ca sa procedeze asa este agresivitatea declarata de ea - asazisele tandreturi exagerate... practic e imposibil ca sa suporti atata zemoseala... probabil din cele nedeclarate mai pot fi o tentativa a ei de marriage - si el in retreat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×