Sari la conținut
Forum Roportal
intcity

In atentia persoanelor cu probleme de vorbire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma adresez celor din Iasi, cu domiciliul in Iasi

celor suferinzi de Logonevroza, Balbism sau alte tulburari de vorbire

sau care cunosc persoane care au aceasta problema

 

si eu sunt in aceasta situatie

 

Am discutat cu un doctor Psihoterapeut din Macin, jud Tulcea, care zicea ca poate sa trateze Logonevroza in maxim 10 zile

de sedinte; Solutiile pe care le practica el sunt orginale si garanteaza rezultate sigure 100%.

Dupa cum mi-a zis, in cei 31 de ani de activitate nu a avut nici un esec.

Mi-a explicat ca foloseste tehnici psihoterapeutice, hipnoza, sugestie, tratament chimoterapeutic etc.

In unele anunturi zicea ca pentru copii tratamentul e gratuit.

Mi-a zis de asemenea ca cu cat problema e mai grava cu atat e mai usor pentru el, si timpul de tratare este mai scurt.

 

Problema este urmatoarea: el este din Macin/Tulcea, iar noi suntem in Iasi.

Mi-a zis ca el se poate deplasa in Iasi numai daca ar fi cel putin 3 persoane cu aceasta problema, si eventual s-ar caza la unul din ei.

E normal, altfel nu se merita.

Prin acest mesaj, rog daca mai sunt persoane in Iasi interesate, sa luam intr-un fel legatura,

si daca ne gasim macar 3 putem sa il aducem pe d-l doctor aici in Iasi sa ne rezolve.

Presupun ca nu ne pacaleste atat timp cat se ofera sa se deplaseze; nu am discutat cu nimeni care sa fi fost vindecat de el.

 

El poate sa se deplaseze dar nu vara, ca vara e sezonul de pescuit si este pasionat de pescuit in delta.

 

Este vorba de d-l doctor Naghi Dorel. Nu dau datele de contact aici pe forum, pentru a evita neplacerile cauzate de persoane neserioase

puteti sa imi trimiteti un e-mail (intcity_(at)_gmail.com) si va dau datele lui de contact (tel, email).

D-lui a dat multe anunturi pe Internet legat de aceasta problema;

 

Daca se poate sa anuntati cat mai multa lume interesata, si din cei care nu au access la Internet.

 

El va veni in Iasi cel mai probabil dupa Pasti. (suntem deja 3)

 

Rog seriozitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut am 17 ani si am o problema mai naspa de vorbire din nastere si as vrea sa scap de ea...ti-am trimis un email si nu mi-ai raspuns mai vine acel doctor de care spuneai tu in Iasi???

 

Dak ai vorbit serios si mai bine acel doctor ast email pe adresa Dredd_io@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

We dar na k a venit doctotul dar ai simtit vreo diferenta in acele sedinte care ai facut cu dumnealui..adik e mai bine dupa sedintele respective sau te-a vindecat de tot sau nu au avut nici un efect???

Editat de Ionutz_17

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
We dar na k a venit doctotul dar ai simtit vreo diferenta in acele sedinte care ai facut cu dumnealui..adik e mai bine dupa sedintele respective sau te-a vindecat de tot sau nu au avut nici un efect???

 

o sa iti raspund pe email in cateva zile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma adresez celor din Iasi, cu domiciliul in Iasi

celor suferinzi de Logonevroza, Balbism sau alte tulburari de vorbire

sau care cunosc persoane care au aceasta problema

 

si eu sunt in aceasta situatie

 

Am discutat cu un doctor Psihoterapeut din Macin, jud Tulcea, care zicea ca poate sa trateze Logonevroza in maxim 10 zile

de sedinte; Solutiile pe care le practica el sunt orginale si garanteaza rezultate sigure 100%.

Dupa cum mi-a zis, in cei 31 de ani de activitate nu a avut nici un esec.

Mi-a explicat ca foloseste tehnici psihoterapeutice, hipnoza, sugestie, tratament chimoterapeutic etc.

In unele anunturi zicea ca pentru copii tratamentul e gratuit.

Mi-a zis de asemenea ca cu cat problema e mai grava cu atat e mai usor pentru el, si timpul de tratare este mai scurt.

 

Problema este urmatoarea: el este din Macin/Tulcea, iar noi suntem in Iasi.

Mi-a zis ca el se poate deplasa in Iasi numai daca ar fi cel putin 3 persoane cu aceasta problema, si eventual s-ar caza la unul din ei.

E normal, altfel nu se merita.

Prin acest mesaj, rog daca mai sunt persoane in Iasi interesate, sa luam intr-un fel legatura,

si daca ne gasim macar 3 putem sa il aducem pe d-l doctor aici in Iasi sa ne rezolve.

Presupun ca nu ne pacaleste atat timp cat se ofera sa se deplaseze; nu am discutat cu nimeni care sa fi fost vindecat de el.

 

El poate sa se deplaseze dar nu vara, ca vara e sezonul de pescuit si este pasionat de pescuit in delta.

 

Este vorba de d-l doctor Naghi Dorel. Nu dau datele de contact aici pe forum, pentru a evita neplacerile cauzate de persoane neserioase

puteti sa imi trimiteti un e-mail (intcity_(at)_gmail.com) si va dau datele lui de contact (tel, email).

D-lui a dat multe anunturi pe Internet legat de aceasta problema;

 

Daca se poate sa anuntati cat mai multa lume interesata, si din cei care nu au access la Internet.

 

El va veni in Iasi cel mai probabil dupa Pasti. (suntem deja 3)

 

Rog seriozitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intcity poti sa-mi spui te rog daca ti-au fost de ajutor sedintele cu acel doctor impotriva logonevrozei?

poti sa-mi trimiti si email daca vrei pe am_cu_ce@personal.ro

Multumesc mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut Intcity as dori sa-mi spui daca te-a ajutat acel docor pentru ca si eu am o problema grava de vorbire de care pana la 24 de ani inca nu am reusit sa scap. Daca vei avea amabilitatea sa-mi spui rezultatul sau parerea care ti-ai facuto despre doctorul respectiv, emailul meu este stelualexandru@yahoo.com

 

Iti multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut Intcity as dori sa-mi spui daca te-a ajutat acel docor pentru ca si eu am o problema grava de vorbire de care pana la 24 de ani inca nu am reusit sa scap. Daca vei avea amabilitatea sa-mi spui rezultatul sau parerea care ti-ai facuto despre doctorul respectiv, emailul meu este stelualexandru@yahoo.com

 

Iti multumesc

 

Mesajul e din 2006 :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×