Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Astazi este ziua lui de nastere, el nu mai este printre noi!

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

Merita sa fie amintit aici, fara el, ca initiator, intrunirile anuale Roportal nu ar fi existat!

NU TE_AM UITAT!

  • Upvote 10

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Gandindu-ne la cei ce s-au dus prea devreme, iar noi n-am apucat sa le spunem ce simtim pt. ei si cat de mult au valorat ei pt. noi, poate reusim sa ii pretuim pe cei de langa noi asa cum trebuie si nu vom lasa sa ne scape nicio ocazie pt. a le arata cat de mult ii pretuim. Inainte de a fi prea tarziu.

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din astfel de mesaje si topice cunoastem si noi( cei mai nou veniti) pe cei care au deschis carari ce sunt azi batatorite de noi :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa dau o lamurire:

-PuiuT a fost un catalizator;

-dar sa nu uitam si meritele admin. Roprtal, care au sponsorizat intalnirile!

-ca sa fie toate adevarate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu tot respectul pentru defuncti si pentru domnul BigDefender, dar topicul asta nu e necesar. Puiu a fost un simplu user, nu a fost vreo personalitate, nu a catalizat nimic, intalniri s-au facut si fara el. Nu-mi aduc aminte sa o fi organizat el pe prima. Mai sunt useri care au disparut si nu stiu sa aiba topic de comemorare. Sa nu ii ridicam statuie, ca nu e nici erou national, nici sfant, nici intemeietorul vreunei religii sau vreunui curent de larga raspandire. Hai sa fim seriosi.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai mult decat crezi, cum ar veni: tu doar l-ai vazut in poza de pe data de 11 octombrie 2008, dar eu am stat atunci cu el de vorba la masa.

Adica, putin mai mult, cum ar veni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai mult decat crezi, cum ar veni: tu doar l-ai vazut in poza de pe data de 11 octombrie 2008, dar eu am stat atunci cu el de vorba la masa.

Adica, putin mai mult, cum ar veni.

 

asta inteleg ca este ceva mai mult decat l-am cunoscut eu, dar ce de mai mult decat ar fi vrut !!?? :stars: adica era rau sa stai de vorba cu el ?? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×