Sari la conținut
Forum Roportal
edy09

primul sarut (frantzuzesc)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

oare mai revine edy09 sa ne povesteasca cum a fost?! de obicei toti intreaba, dar nimeni nu revine sa ne zica si noua cum "s-a terminat povestea"....:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare mai revine edy09 sa ne povesteasca cum a fost?! de obicei toti intreaba, dar nimeni nu revine sa ne zica si noua cum "s-a terminat povestea"....:flowers:

 

 

Am revenit,dar inca nu am practica :P(( sambata am balu martisorului si ma gandesc ca aici voi incerca.......mie sa nu ma fac de ras in liceu. 8)

Imi puteti spune mai multe despre cum trebuie sa imi misc limbutza ? pls

Ea se va prinde ca nu am mai sarutat pana akum ?

Astept mesajele voastre...ms

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am revenit,dar inca nu am practica :flowers:(( sambata am balu martisorului si ma gandesc ca aici voi incerca.......mie sa nu ma fac de ras in liceu. :P

Imi puteti spune mai multe despre cum trebuie sa imi misc limbutza ? pls

Ea se va prinde ca nu am mai sarutat pana akum ?

Astept mesajele voastre...ms

Ii cuprinzi limbuta ta cu a ei si executi miscari circulare (in jurul ei).

Mylt succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am revenit,dar inca nu am practica :o: (( sambata am balu martisorului si ma gandesc ca aici voi incerca.......mie sa nu ma fac de ras in liceu. :)

Imi puteti spune mai multe despre cum trebuie sa imi misc limbutza ? pls

Ea se va prinde ca nu am mai sarutat pana akum ?

Astept mesajele voastre...ms

 

ce incerci sa faci?stii cum trebuie sa iti misti limbuta??(sa faci opt-uri)

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu 13 ani si am o prietena care e moarta dupa mine. maine ma duc la ziua unei colege care are o casa foarte mare cu foarte multe camere.... o sa vina si prietena mea..... abia astept!!! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu 13 ani si am o prietena care e moarta dupa mine. maine ma duc la ziua unei colege care are o casa foarte mare cu foarte multe camere.... o sa vina si prietena mea..... abia astept!!! :o:

 

 

Asa copilu ...da-i bataie si apoi vino si ii explica si lui edy cum se face..ca el are 15 ani =)) =)) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai, mai, oameni buni:))

ma faceti sa rad si va multumesc pentru asta:)

dar acum serios vorbind, cred ca edy e un pic cam pervers, se simte ceva iz voyeuristic, ca tot vrea sa afle si unii chiar incearca sa ii descrie fenomenul...fenomen care descris, disecat si explicat isi pierde farmecul, iar el tot continua sa puna intrebari infantile...

ce naiba, doar sunt documentare si filme tematice (recomand discovery ca firma serioasa, dar exista acces si la xxx, traiasca netul), daca l-ar interesa foarte mult problema, le-ar urmari, ar avea si suport video pentru teorie...

 

ii acord totusi prezumtia de bunacredinta si, prin urmare, sa ia fata in brate si cind va fi momentul, totul va fi de la sine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai, mai, oameni buni:))

ma faceti sa rad si va multumesc pentru asta:)

dar acum serios vorbind, cred ca edy e un pic cam pervers, se simte ceva iz voyeuristic, ca tot vrea sa afle si unii chiar incearca sa ii descrie fenomenul

da nu crezi tu ca tot mai bine'i pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da nu crezi tu ca tot mai bine'i pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×