Sari la conținut
Forum Roportal
edy09

primul sarut (frantzuzesc)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,

Numele meu e Edy si am 15 ani (am cam pierdut timpu si nu vreau sa ma fac de ras )si as vrea sa ma ajutati si pe mine sa trec peste faza cu '' primu sarut '' pls. (sunt cam timid )

Imi puteti explica si mie ce trebuie sa facu ca sa saruti o fata?Isi va da seama ca e prima data pt tine? (sper ca nu ).Explicatimi si mie cum sta treaba si ce trebuie sa stiu ca sa nu ma fac de ras.

Astept orice sfat si orice expliatie. (fara mistouri daca e posibil pls )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,

Numele meu e Edy si am 15 ani (am cam pierdut timpu si nu vreau sa ma fac de ras )si as vrea sa ma ajutati si pe mine sa trec peste faza cu '' primu sarut '' pls. (sunt cam timid )

Imi puteti explica si mie ce trebuie sa facu ca sa saruti o fata?Isi va da seama ca e prima data pt tine? (sper ca nu ).Explicatimi si mie cum sta treaba si ce trebuie sa stiu ca sa nu ma fac de ras.

Astept orice sfat si orice expliatie. (fara mistouri daca e posibil pls )

 

 

Eu zic sa inveti sa scrii pt inceput .Ca de o dai in bara si aici ....nu te mai pupa in veci .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic sa inveti sa scrii pt inceput .Ca de o dai in bara si aici ....nu te mai pupa in veci .

 

Ok ,sorry .Poti sa ma ajuti in legatura cu sarutu?...ai putea sa imi dai niste sfaturi pls?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,

Numele meu e Edy si am 15 ani (am cam pierdut timpu si nu vreau sa ma fac de ras )si as vrea sa ma ajutati si pe mine sa trec peste faza cu '' primu sarut '' pls. (sunt cam timid )

Imi puteti explica si mie ce trebuie sa facu ca sa saruti o fata?Isi va da seama ca e prima data pt tine? (sper ca nu ).Explicatimi si mie cum sta treaba si ce trebuie sa stiu ca sa nu ma fac de ras.

Astept orice sfat si orice expliatie. (fara mistouri daca e posibil pls )

Si tu cum oi vrea sa-ti aratam??Virtual?

Inchizi lumina ,o iei de cap si o pupi,mare filozofie :huglove:

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tu cum oi vrea sa-ti aratam??Virtual?

Inchizi lumina ,o iei de cap si o pupi,mare filozofie :huglove:

sau lasi lumina asa cum e.... :)

sincer, edy, nu stiu ce sfaturi ti s-ar putea da pe un forum. stai linistit, ca toti au "reusit" si fara forum. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cauta in arhiva forumului...mai exista un topic asemanator. Daca dau eu de el iti dau link. Nu are rost sa ne repetam aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau lasi lumina asa cum e.... :huglove:

sincer, edy, nu stiu ce sfaturi ti s-ar putea da pe un forum. stai linistit, ca toti au "reusit" si fara forum. :P

 

Isi va da seama ca e prima data pt mine cand sarut?....cum trebuie sa misc limbutza sa nu se prinda ?

 

 

sau lasi lumina asa cum e.... :)

sincer, edy, nu stiu ce sfaturi ti s-ar putea da pe un forum. stai linistit, ca toti au "reusit" si fara forum. :P

 

ok...am cautat ,dar nu am gasit inca....imi dai si mie linku pls

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Isi va da seama ca e prima data pt mine cand sarut?....cum trebuie sa misc limbutza sa nu se prinda ?

ok...am cautat ,dar nu am gasit inca....imi dai si mie linku pls

Mai baiete,de ce nu iti cumperi un manual kama sutra?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers:) faci misto de noi sau...?

Stii ce zic eu, in caz ca esti pe bune? Daca stii sigur ca e mai experimentata decat tine, zi-i in fata..e mai misto experienta asta, sa inveti practicand...decat sa te faci de ras pupand-o naspa din prima..parerea mea. Oricum, sinceritatea e de preferat..:)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×