Sari la conținut
Forum Roportal
dan-marius

discutii off-topic pe teme religioase

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Lasa ca judeca Dumnezeu ce fac eu in State ,nu esti tu judecator!

Eu m-am intors la Isus de dragul dragostei lui Dumnezeu pentru mine si nu de dragul banilor!

Punem pariu ca esti in stare sa te dezici de credinta ta? Ce zici de un milion de euro?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Punem pariu ca esti in stare sa te dezici de credinta ta? Ce zici de un milion de euro?

 

 

Incerci sa-l cumperi???????

Ia vezi ca poate te intreaba daca nu cumna ai coarne, coada, copita despicata si daca la cina, meniul e pe baza de sulf si pucioasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incerci sa-l cumperi???????

Ia vezi ca poate te intreaba daca nu cumna ai coarne, coada, copita despicata si daca la cina, meniul e pe baza de sulf si pucioasa

Nu incerc sa il cumpar. Fac pariul cu el pe un milion de euro ca e capabil sa se dezica de credinta lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu incerc sa il cumpar. Fac pariul cu el pe un milion de euro ca e capabil sa se dezica de credinta lui.

 

Treaba cu "cumparatul" a fost in gluma.

Daca-i dai un milion de dolari e in stare sa se inchine si la un tufis!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu judec pe nimeni. Trag concluzii. E altceva!

Daca ti-ar fi propovaduit "fratii" adevarata cale intr-u Dumnezeu si ti-ar fi spus ca trebuie sa traiesti in in saracie dar in bogatie spirituala acum sunt sigur ca ai fi spus despre ei ca sunt lucrarea dievolului...

Cum ai apus despre islam!!! Nu am mai auzit asa ceva!

Sa stii ca se roaga pentru toti oamenii, prieteni sau dusmani!

Si sunt sigur ca aici intra si americanii. Si sunt chiar oameni ca tu care ii desconsideri. Musulmanii!

Cand m-am pocait eu ,eram in Romania si nu se promitea nici o America! In America am ajuns cu Loteria Vizelor ,asa cum ajung si multi ortodocsi.Deci presupunerea ta este falsa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu "latru" ci port discutii,port un dialog cu tine! Iti place intotdeauna sa-i consideri caini pe toti cei care nu au aceeasi parere cu tine?

 

Asteptam scuze pentru faptul ca ai vehiculat informatii eronate despre mine.

Citeste si intelege intai si apoi raspunde.

Altfel imi mentin parerea ca "latri".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand m-am pocait eu ,eram in Romania si nu se promitea nici o America! In America am ajuns cu Loteria Vizelor ,asa cum ajung si multi ortodocsi.Deci presupunerea ta este falsa!

 

Cat sau ce au pus "Fratii" la bataie ca sa devii neoprotestant?

casa, bani ,masina, viza ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa dezbatem aici toate contradictiile cu cioanas, care nu fac obiectul niciunui topic.

 

De acord. Dar parca se incepuse in alta parte discutia asta in postul ala fara nume.

Rog administratorii sa mute aici toate discutiile off topic cu cioanas.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De acord. Dar parca se incepuse in alta parte discutia asta in postul ala fara nume.

Rog administratorii sa mute aici toate discutiile off topic cu cioanas.

 

 

 

Nu am stiut. l-am vazut dupa ce l-am deschis pe asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×