Sari la conținut
Forum Roportal
Malkia

Cum ati reactiona daca ati afla

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce nu de la inceput, de ce doar in ultimele luni ? Ce, e bomba cu ceas ?

 

Pai el a recunoscut doar supravegherea din ultimele luni, nu ca a suspicionat-o de la inceput .

 

Nimic nu e mai trist, sa nu scriu jalnic, decat un partener sau partenera care te considera jigodie din prima, pentru ca supravegherea partenerului asta inseamna .

 

Daca femeii ii place sa mai cunoasca si alti barbati, poti sa inchei relatia simplu si cinstit, nu sa umblii cu mizerii .

 

Iti dai seama ce inseamna sa ai o partenera care sa interpreteze orice gest ?! :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1 an ? FFS, asasin cu sange rece, beton. Stiai tu ca deep down se ascunde killerul si-l voiai, pe tot... :evil:

Serios, ce i-a declansat la croncobaur paranoia si skillurile de spionaj ? Ce a vazut, ce a auzit, ce a patit ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are probleme in a comunica . Nu e sigur pe sine . Nu a vrut sa te piarda

Editat de Morgana.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand nu stie sa comunice ? In al doilea rand este nesigur? Poate nu a zis de la inceput pentru ca nu a vrut sa te piarda

Mi s-ar parea mai prudent asa, atunci cand te angajezi o discutie, ce contine si interlocutor ce se afla in deplina cunostinta de cauza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai el a recunoscut doar supravegherea din ultimele luni, nu ca a suspicionat-o de la inceput .

Nimic nu e mai trist, sa nu scriu jalnic, decat un partener sau partenera care te considera jigodie din prima, pentru ca supravegherea partenerului asta inseamna .

Daca femeii ii place sa mai cunoasca si alti barbati, poti sa inchei relatia simplu si cinstit, nu sa umblii cu mizerii .

Iti dai seama ce inseamna sa ai o partenera care sa interpreteze orice gest ?! :crazy:

Eu nu sunt emotional, cel putin nu la modul asta cu love&shit, so, pentru mine supravegherea etc nu inseamna nimic, raportul il vreau ca pe o chestie de respect si loialitate, ca si eu fac la fel.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-ar parea mai prudent asa, atunci cand te angajezi o discutie, ce contine si interlocutor ce se afla in deplina cunostinta de cauza.

 

multumit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serios, ce i-a declansat la croncobaur paranoia si skillurile de spionaj ? Ce a vazut, ce a auzit, ce a patit ?

Pai am fost cu atat mai socata cu cat stiu sigur ca nu avea motive. Daca diversi tipi mi-au mai zis una-alta, i-am povestit si lui in gluma si ne-am amuzat amandoi (sau se pare ca nu amandoi, totusi...).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai zis ca e mai pustnic dar nu plictisitor. Poate de aici .. el isi face scenariile lui in cap dar in acelasi timp a fost fericit cu tine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are probleme in a comunica . Nu e sigur pe sine . Nu a vrut sa te piarda

Sunt de acord, dar mi se pare cumva masochist. Adica, si-a sabotat singur relatia. Am citit si intr-o carte de psihologie despre asta - cica unii care cred ca s-au nascut sa fie vesnic nefericiti, daca isis gasesc la un moment dat pe cineva alaturi de care chiar sunt fericiti, intra in faza de negare. Adica, nu e adevarat ce li se intampla, trebuie sa fie ceva gresit... Si "motive" apar... Si isi pun singuri bete in roate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×