Sari la conținut
Forum Roportal
Varalamare

Si barbatii miros deosebit in anumite perioade ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca femeile au un miros aparte cand sunt la ovulatie. Dar si barbatii miros deosebit in anumite perioade ? (exemplu: daca nu au facut sex de ceva vreme sau, din contra, au facut recent) Presupunem ca persoanele mirosite sunt curate si nu au folosit lotiuni, creme, deodorant, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca femeile au un miros aparte cand sunt la ovulatie. Dar si barbatii miros deosebit in anumite perioade ? (exemplu: daca nu au facut sex de ceva vreme sau, din contra, au facut recent) Presupunem ca persoanele mirosite sunt curate si nu au folosit lotiuni, creme, deodorant, etc.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La barbati nivelul de hormoni nu are fluctuati sau? Ar trebuie sa aibe un miros constant, asta facand referire la faptul ca femeia are ovulatie, menstra etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La barbati nivelul de hormoni nu are fluctuati sau? Ar trebuie sa aibe un miros constant, asta facand referire la faptul ca femeia are ovulatie, menstra etc.

 

Sunt fluctuatii mari si la barbati.

 

Eu cateodata miros ca un taur in calduri, cu toate ca ma spal la fel de des, ba chiar mai des, alta data miros ca un iepure, ca un caine care isi asteapta randul, ca un cocos care asteapta o puicuta dar are parte de o gaina batrana care se impiedica si cade sau ca un cotoi care miorlaie sa stie pisicutele ca e disponibil .

 

Ca un porc n-am mirosit pentru ca ma spal destul de des si-mi place sa ma balacesc .

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se zice ca suntem ceea ce mancam :lol:

 

Dar din cate stiu eu la voi nivelul testosetronului nu variaza cum variaza hormonii in 28 dez ile la o femeie. De aceea a m zis ca ar trebui sa aveti un miros aproximativ egal in toate zilele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×