Sari la conținut
Forum Roportal
alexafa

HTC vs IPhone vs Samsung Galaxy

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hello,

 

As vrea sa-mi iau un telefon mobil, insa nu prea ma pricep la caracteristici si ma gandeam sa va cer sfatul.

M-ar interesa in mod special pentru navigarea pe internet si sa-l tina si bateria cat de cat.

 

Voi ce ati alege in conditiile astea intre HTC, Samsung Galaxy si IPhone4?

 

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Eu am achizitionat un Samsung Galaxy S3 si vreau sa zic ca sunt foarte incantat de el...imi place mai mult decat Iphone si plus de asta l-am gasit si la un pret foarte bun la EDIT.Eu zic ca isi merita mai bine banii Samsung-ul.

 

 

 

 

Hello,

 

As vrea sa-mi iau un telefon mobil, insa nu prea ma pricep la caracteristici si ma gandeam sa va cer sfatul.

M-ar interesa in mod special pentru navigarea pe internet si sa-l tina si bateria cat de cat.

 

Voi ce ati alege in conditiile astea intre HTC, Samsung Galaxy si IPhone4?

 

Multumesc.

Editat de BlueS
Edit reclama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am achizitionat un Samsung Galaxy S3 si vreau sa zic ca sunt foarte incantat de el...imi place mai mult decat Iphone

Mi se pare ca pe Iphone se navigheaza mult mai usor, orice ai vrea sa faci.

Pe Samsung se mai blocheaza unele pagini, aplicatii, depinde ce anume vrei sa faci. De regula, si telefoanele Samsung raspunde destul de repede comenzilor.

Ce nu imi place la Samsung e simplul fapt ca scoate telefoane imense. In curand o sa se scoata telefoane de dimensiunea unei caramizi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×