Sari la conținut
Forum Roportal
SCRIITORUL

Cum va pierdeti timpul liber

Postări Recomandate

Cum evadati din real? In ce mod si daca va satisface indeajuns? Astept raspunsrui...

 

Fara CAPS la tot mesajul, please :o:

pescuiesc sau zbor cu parapanta, iarna mai patinez sau merg la sala sau la inot. Din pacate din ce in ce mai rar...dar promit sa iau masuri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

timp liber ?? ce-i aia ? aha ! cele 4 ore pe zi cand stau acasa si nu-s la birou ... pai ... putin net, niste muzica sau un film (sau jumate de film :yahoo:),in week-end o carte, o bere in Cismigiu, niste poze prin oras si mai rar cate o expozitie ... slabut ...

 

ce-as pleca acum la munte !!! :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ascult muzica, citesc sau mai ies in oras cu o prietena, chestii obisnuite. Dar misto ideea cu parapanta :airkiss: ..pacat ca aici n-am cum. Ce-as mai vrea sa patinez.... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog ..timpul liber nu trebuie pierdut .

:drag:

Subscriu. Timpul liber se organizeaza, si se cheltuieste in actiuni judicioase si folositoare. Altfel, suntem niste simple animale sociale.

 

Chiar, nu vi se pare ca este o distractie nationala "operatiunea pierdutul timpului"? Adica, tot acest concept de partying mereu, oricand poti, oricat de mult, satisfactia pe primul loc ... Cand ne mai imbogatim spiritual?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu de obicei cand nu am ce face citesc...ma relaxeaza si in acelasi timp ma face sa zambesc...Din cand in cand,in timpul liber gatesc,fac prajituri,sau rateuri :drag: ,orice care sa ma oboseasca...intelectual sau fizic :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu al pierd,..fiindca sint liber mereu.. :drag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

timpul liber...paiiiii am la serv o gramada de timp dar tre sa il petrec aici ...

 

acasa ajung pe la 17.00 si pan mananc si alea alea prin bucatarie se face 6-7 ... ma bag in pat sa ma odihnesc ...cu perna in cap ca pustiu da tareeeeeeeeeeeeeeee la desene... si o lalai pana imi vine somnul ... si cand ma ia somnul vine pustiu "mama, mi-e foame" ... si ii pun mancare ...si imi trece somnul si ... ma uit la tv putin ... si e 9 jumate si ne culcam ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

timp liber ... mai am putin si uit cum e sa ai timp liber ... mi'as dori sa am putin timp liber si sa stau undeva in mijlocul naturii ... si sa'mi incarc bateriile ... sa uit de toate si de toti ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×