Sari la conținut
Forum Roportal
Adrian_ct

Idei tatuaj

Postări Recomandate

Salut. As vrea sa imi fac un tatuaj pe umar in spate si nu am nici cea mai mica idee.Am cautat pe nenea gugal dar fara succes.Ce idei aveti? Nu as vrea sa fie ceva mare ci ceva discret.Mersi

Editat de Georgiantz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai putea sa-ti tatuezi un scorpion sau o acvila mica .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum putem noi sa iti spunem ce sa-ti tatuezi? Trebuie sa fie ceva care sa te reprezinte, nu ceva ce ti-au sugerat niste unii de pe un forum.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tatuaj (Tatoo) am vrut sa zic,scuze

 

 

cei de la saloanele de tatuaje au si ei o gramada de modele, acum depinde si cum vrei sa fie - simplu cu o singura culoare sau cu mai multe culori

poti alege intre diferite modele de animale, pasari, fantastice, cu tema SF, funny, cu tema sportiva; sunt atatea variante incat intai ar trebui sa te hotarasti ce domeniu vrei si apoi sa incepi sa cauti modele pe acea tema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tatuajele se fac si in functie de cum iti vine tatuajul pe tine, dar mai conteaza foarte mult si experienta persoanei care te tatueaza .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am tatuat pe bratul drept, exteriorul bicepsului, o sirena care se onduleaza in jurul unei ancore, cu legenda "Diana". Iar pe incheieturi am inscriptionat "box" si "LCM". Sunt atat de classy tatuajele mele, mai ales ca acum au nuanta aia verzuie, a bronzului micenian. Si maica-mea a fost mandra de mine cand le-a vazut, si-a considerat ca sunt destul de barbat ca sa traiesc independent. Mi-a spus: "Afara din casa, punkistule!". Eh...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×