Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Sub Zero

Cluburi Arte Martiale

Recommended Posts

Arad

 

Top Fighters Club

Stil: Kickboxing

Scoala Generala Nr. 11, Str. Poetului, Arad - Kickbox

Cladirea de sticla Str Corneliu Coposu (Podgoria), Arad - TaeBo

Orar de pregatire: Sc Gen Nr 11 - luni, miercuri, vineri 17:00-19:00

Cladirea de sticla: luni-vineri 19:30 si sambata 15:30

Tel: 0757.714.063 - Gabi Mot

Web: http://www.topfightersclub.ro/

Email: topfighters@rdslink.ro

 

Arges

 

Kombat Club Pitesti

Stiluri: MMA, Kickboxing

Sala de box a Salii Sporturilor din Pitesti

Program de pregatire: Luni, Miercuri 18:30 , Sambata 17:00

Tel: 0743.839.611 Popovici Andrei

Email: kombatclubpitesti@yahoo.co.uk

 

Bacau

 

Dinamic Gym Onesti

Stiluri: Kickbox, Thaibox, K-1

Fosta sala de lupte din Complexul CSM, Onesti, Jud. Bacau

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri 20:00-22:00

Tel: 0758.260.655

Email: adrian.iosub@yahoo.com

 

Bihor

 

Centrul de Arte Martiale Mixte - Alexandru Lungu

Stiluri: MMA, Kickbox - K1, Judo, Krav Maga, Box

Cartierul FORVILA - Sala de Sport

Oradea - la 6 km in Comuna Paleu

Program de pregatire: luni - sambata: 16:00 - 22:00

Telefon: Balla Zsolt 0728.907.812

Web: http://www.alexandrulungu.ro/

Email centru@alexandrulungu.ro

 

Brasov

 

Athletic Gym Sport

Stil: WuShu

Str. Dumbrava Rosie, nr. 38, Brasov

Program de pregatire: Marti, Joi 18:00 - Sambata 10:00

Telefon: Cristi Panait 0744.577.071

Web: http://www.athletic-gym.ro/

Email: office@athletic-gym.ro

 

Clubul Sportiv TSU SHIN GEN

Stil: MMA-Tsu Shin Gen (Japanese Allround Fighting)

Sala de sport a Colegiului National "Dr.Ioan Mesota"

Program de pregatire: Miercuri 19:00-20:00, Sambata 15:00-17:00

Tel: 0725.445.430 Shihan Carloganu Mircea (4dan)

Email: tsushingen@yahoo.com

Web: http://www.tsushingen.ro/

 

One Heart

Stil: Muay Thai

Complexul Sportiv de Agrement de sub Tampa, Brasov

Program de pregatire: Marti, Joi, Vineri - 19:30

Telefon Gianfranco Montaguti 0756.690.474

Web: http://www.oneheartbv.tk/

Email: gianfranco.montaguti@gmail.com

 

Bucuresti-Ilfov

 

Absoluto Brazilian Jiu Jitsu

Stil: MMA, Brazilian Jiu Jitsu

Sala de Judo a clubului Steaua

Str. Plevenei 114, Bucuresti

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri - 21:30

Sambata: 11:30 -antrenament competitional; 14:00 antrenament privat

Telefon. 0723.522.445

Web: http://www.absoluto.ro/

Email: tudor_bjj@yahoo.com

 

 

Academia de Lupta Ciprian Sora

Stiluri: Kickboxing, K-1, Muay Thai

Sala Polivalenta din Bucuresti, Str Piscului Nr. 10, Bucuresti

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri 20:00-22:00

Str. Caminului Nr 6, Sector 2, Bucuresti (cu sala de forta)

Program de pregatire: Incepatori - 19:00-21:00

Performanta 17:30-19:00

Tel: 0771.402.411 - Ciprian Sora

Web: http://www.academiadeluptacipriansora.ro/

Email: office@cipriansora.ro

 

Agon Brazilian Jiu-Jitsu

Stiluri: BJJ, Box, Judo, MMA

Splaiul Independentei Nr 315-317, in curtea Liceului Mircea Eliade

Program de pregatire: Luni, Miercuri 20:00-21:00 (BJJ)

Marti, Joi 20:00-21:00 (MMA)

Vineri - incepatori box

Tel: 0724.204.245 - George Stanciu

Email: george_stanciu01@yahoo.com

Web: http://www.agonbjj.com/

 

C.S. Hanshi Bucuresti

Stiluri: Krav Maga, Karate, Taekwondo, Kickboxing, Jiu Jitsu, Judo, Box

Scoala Generala Nr. 144 - Platforma Ghencea, Bucuresti

Scoala Generala Nr. 200 - Piata Titan, vis-a-vis de complexul Billa

Orar de pregatire: Luni - Vineri 19:00-21:00, Sambata - Duminica 10:00-12:00

Telefon: Vasile Nita 0727.726.276; 0762.021.172

Email: nitasharkspro2085@yahoo.com

 

 

Clubul "Lupii Albastri"

Stiluri: Kempo, Combat Sambo

Sala “Gema”, bd. Iuliu Maniu nr. 8A:

- dimineata: luni, miercuri, vineri 10:00 – 11:30 Kempo, K-1 & MMA

- seara:

K-1: luni 19:00 – 20:30, joi 20:30 – 22:15

MMA: marti 20:30 – 22:15, vineri 19:00 – 20:30

- copii: marti, joi 19:00-20:30, sambata 11:00 – 12:30

Sala “Unique Taboo Gym”, incinta Electromagnetica (langa Liberty Center):

- luni, miercuri, vineri: 21:00 – 22:30

Telefon: Ionescu Liviu 0723.548.649

Web: http://www.lupiialbastri.ro/

Email: liviu@lupiialbastri.ro

 

CS Shin Dojo

Stil: Kempo

Complexul Huedin - sector 4 - zona P-ta Resita, Bucuresti

Program de pregatire: Marti / Joi / Vineri: 20:00 - 21:30

Tel: 0751.177.769 - Sensei Remus Gradinaru

Web: http://www.shindojo.ro/

Email: office@shindojo.ro

 

JAD

Stil: WuShu

Sala de Box a Complexului Sportiv National "LIA MANOLIU"

Program de pregatire: Luni-Joi 19:00-20:30

Tel: 0722.319.693 Petru Grindeanu

Web: http://www.facebook.com/jadwushu

Email: jadwushu@gmail.com

 

Ju Jitsu Club

Stil: Jiu Jitsu

Stadionul National - Complexul "Lia Manoliu" - Sala Judo

Bd. Basarabia 32-35, Bucuresti

Program de pregatire: Duminica 19:30-21:00

Telefon: Neacsu Gabriel 0729.286.309

Web: http://www.jujitsuclub.ro/

Email: inscriere@jujitsuclub.ro

 

ORION mhc

Stiluri: Kickbox, MMA

Complexul Sportiv National Lia Manoliu

Bulevardul Basarabia nr.37-39, Bucuresti

Email: nicu_capusneac2000@yahoo.com

 

Renovaçao - Soul Fighters

Stil: MMA, Brazilian Jiu Jitsu (BJJ)

Adresa: Hotel SIR Orhideea

Sos Orhideelor, nr 12B, Sectorul 6 Bucuresti

Program de pregatire: sala Lizeanu, luni-miercuri si vineri de la 19:00

sala X-Treme Pride Gym (Apaca): Marti si Joi de la 18:30 si Sambata de la 12:00

Cursurile de MMA vor avea loc Miercuri si Vineri in sala de la Lizeanu de la 20:30

Telefon: Stefan Gavrilescu 0734.499.000

Web : http://www.jiujitsu4life.ro/

Email: stefan@jiujitsu4life.ro; office@jiujitsu4life.ro

 

Respect Gym

Stil: Kickboxing, Wu Shu, Kempo, MMA, BJJ

Bul. Iuliu Maniu nr 7, Bucuresti, Romania

Program de pregatire: de Luni pana Vineri intre orele 11:00-13:00 - format K1

Kickboxing amatori 19:00-20:30

Antrenamente Kickboxing - antrenor Ionut Atodiresei: 17:30-19:00(Luni, Miercuri si Vineri)

Antrenamente Kickboxing - antrenor Alexandru Amarfei: 17:30-19:00(Marti) Joi si Sambata (13:00-15:00)

Antrenamente MMA si BJJ - antrenori Alin Panaite si Varlan "MARIO" Marius: 19:00-21:45(Marti), Joi si Sambata 15:00-17:00.

Antrenamente BJJ - antrenor Varlan "MARIO" Marius - Marti si Joi 20:15-21:45, Sambata de la 16:00.

Tel.: Alin Panaite 0765.110.022

Email: respectgym@yahoo.com

Web: http://www.respectgym.ro/

 

Scoala Bukan de Krav Maga Bucuresti

Stil: Krav- Maga

Locatie: Hanul Lui Manuc, Str Franceza Nr 62, Sector 1, Bucuresti

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri : 19:00-20:30 incepatori si 20:30 – 22:00 avansati

Marti si Joi 20:00 – 21:30 incepatori si avansati

Tel: 0736656256 - Serban Cantacuzino

Email: kravmagabucuresti@gmail.com

 

Shin Daito

Stil: Ju-Jutsu, Wu-Shu, Kempo

Sala de JUDO a Complexului Sportiv National "LIA MANOLIU"

Program de pregatire: Miercuri 21.00-22.30; Vineri 18.00-19.30; Sambata 19.00-21.00

Telefon: 0744.300.867

Web: http://www.shin-daito.ro/

Email: clubshindaito@yahoo.com

 

Tai Shin Do Gym

Stiluri: K-1, Kickbox, Muay Thai, Ju Jitsu, Kempo, Kyokushin

SENIORI - Clubul Copiilor si Elevilor Sector 5 (Langa magazinul Penny), Str. Nasaud, Sector 5, Bucuresti

JUNIORI - Scoala Generala Nr. 139, Sos. Alexandriei Nr. 21, Sector 5, Bucuresti.

Program de pregatire: Luni-Vineri 10:30-12:00, 16:30-18:00, 19:30-21:00

Telefon: 0744.302.989 Sensei Florin Mina

Email: florin.mina@yahoo.com

Web: http://www.taishindo.ro/

 

USU Fight Center

Stiluri: WuShu Sanshou, Muay Thai, MMA

Complexul Sportiv Lia Manoliu, B-dul Basarabia, Sectorul 2, Bucuresti

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri 19:00-21:00

In week-end: optional 9:00-11:00

Telefon: 0766.362.361 Usurelu George

Web: http://www.usufightcenter.ro/

Email: usufightcenter@gmail.com

 

Caras-Severin

 

Cosei Kombat Gym - Herculane

Stil: Muay Thai

Sala de sport a Liceului Hercules

Program de pregatire: Joi, Sambata, Duminica - 18:00

Telefon: 0723.703.674 Kru Cosei Doru

Web: http://www.coseikombatgym.webs.com/

Email: coseikombat@yhoo.com

 

Cluj

 

Centrul de Arte Martiale Tengu

Stiluri: Kickbox, MuayThai, MMA, BJJ, Autoaparare

Piata Garii Nr. 4-5

Program de pregatire: Luni - Vineri, Duminica 17:00 - 21:30

Tel: 0724.065.710 Levy

Web: http://www.centrultengu.ro/

Email: contact@centrultengu.ro

 

Scoala BUKAN de KRAV-MAGA

Stil: Krav-Maga

Baza Sportivă Record

str. Onisifor Ghibu nr.20B, Cluj Napoca

Program: Marţi si Joi, orele 17:00-18:00 copii 5-7 ani, 18:15-19:45 copii mari + adulţi, 20:00-22:00 adulţi

Telefon: 0744.866.368

Site web: http://www.krav-maga.ro/

Email: office@krav-maga.ro

 

Constanta

 

Clubul Sportiv Pontica

Stiluri: Ju Jutsu, Judo si Autoaparare

Sala de Lupte a Liceului cu program sportiv "Nicolae Rotaru"

Str. Ion Corvin Nr. 2 (zona Casa de Cultura) - Constanta

Program de pregatire: Autoaparare, Ju Jutsu - Miercuri 18:30-20:30

Ju Jutsu - Sambata/Duminica 11:00-13:00

Judo (copii) - Sambata/Duminica 11:00-13:00

 

Sam Combat Dojo

Stiluri: All-style, Kikcboxing

B-dul Mamaia Nr. 197 (Fosta Scoala Nr. 1), Constanta

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri 16:00-18:00, 19:00-21:00

Marti, Joi, Sambata 12:00-14:00, 16:00-20:00

Tel: 0721.410.444 Samir Regep

Email: regep_samir@yahoo.com

 

Shindao

Stil: Jeet Kune Do, MMA, BJJ

Grupul Scolar "Ion Banescu" - Caminul Nr. 3

str. Negru Voda nr. 11, Mangalia, Romania

Program de pregatire: Luni - Vineri 8:00-10:00, 15:00-20:00; Sambata 8:00-11:00

Telefon : Ovidiu Blanaru 0751.112.820

Email: shindao_ro@yahoo.com

 

Shindao Martial Arts

Stiluri: MMA, Jeet Kune Do, Kali Escrima

Scoal nr.1, Bd.Mamaia cu str Razboieni, Constanta

Orar de pregatire: Marti si Sambata 17:00-19:00

Tel 0751:112.820 Ovidiu Blanaru

Web: http://shindao.blogspot.com/

 

Tai Chi do Ryu - Sectia BLAST CONTACT SYSTEMS

Stiluri: Kickbox

Sala de Box, Navodari, judetul Constanta

Luni-Vineri 19:00-21:00

Tel: 0736.899.551 - Sensei Tunschi Cristian

Email: kempocombat@yahoo.com

Web: http://kempocombatnavodari.blogspot.com/

 

Dambovita

 

AGER Tirgoviste

Stiluri: Sei Budokai, Kickbox, MMA, BJJ

Calea Domneasca Nr 72, Tirgoviste (Luni - Miercuri - Vineri 18.15-20.15)

SC Pavcom SA, Etaj 2 (Marti-Joi-Sambata)

Tel: 0723.813.787 - Viorel Staicu

Web: http://www.ager-club.ro/

Email: cs_ager_tgv@yahoo.com

 

Dolj

 

Power Gym Craiova

Stiluri: Kickbox, Muay Thai, MMA

Liceul Sanitar, str Brestei (fostul liceu Nr. 10) - Craiova

Program de pregatire: Luni-Vineri 19.00-22.00

Tel: 0769.298.872 - Ionut Puca

Web: http://www.powergymcraiova.net/

Facebook: powergymcraiova

Email: officepgc@yahoo.com

 

WuLin

Stil: WuShu

Colegiul National Carol I

Str. Ioan Maiorescu nr. 2, 200418 - Craiova, Dolj

Program de pregatire : Marti si Joi ora 19:30 - Sambata ora 15:30

Telefon: Sabin Barbu - 0723.523.616

Constantin Dolan - 0769.682.263

Web: http://www.wulin.ro/

Email: sabin.barbu@yahoo.com

 

 

Galati

 

Club MMA Galati

Stiluri: Kyokushin Budokai , MMA , Tae Bo

Sala de Sport de pe Str Stadionului nr 1 de langa Sala Sporturilor ,Micro 19

Galati

Program de pregatire: Luni 18:00 / Marti 18:00 / Miercuri 19:00 / Joi 18:00

Telefon: Danilov Anatoly 0745.034.287

Web: http://www.clubmma.ro/

Email: Danilov_Anatoly@yahoo.com

 

Hunedoara

 

Clubul Sportiv Gladiator's Gym DEVA

Stiluri: Box, Kickbox, MMA

Str. Cernei Nr. 33, Deva

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri 19-21

Telefon: Florescu Claudiu 0768.684.256

Email: alinclaudiu_florescu@yahoo.com

 

 

Clubul Sportiv Gladiators's Gym HUNEDOARA

Stiluri: Box, Kickbox, MMA

Str. Revolutiei Nr. 3 (langa Parchet), Hunedoara

Program de pregatire: Marti, Joi, Sambata 18:00-20:00

Telefon: Ratiu Florin 0760.981.715

Email: alinclaudiu_florescu@yahoo.com

 

Clubul Sportiv Hard Steel

Stil: Full Contact

Scoala Generala Nr.3

str. Laminorului nr.1, Hunedoara

Telefon: Stefan Repede 0767.087.156

Email ?

Web ?

 

CS Vulcan - Lupeni

Stiluri: WuShu, Kempo

Clubul Copiilor Lupeni

Program de pregatire: Luni, Marti, Joi, Vineri 16:00-20:00; Sambata 10:00-16:00

Tel: 0761.636.226 Sensei Marza Florin

Email: marza.florin@yahoo.com

 

 

Hyper Gym Deva

Stil: Kyokushin, Kickboxing, Combat Sambo, MMA

Str. Cernei, Nr.33

Deva 330074, Jud. Hunedoara

Program de pregatire:

Kyokushin - Luni, Miercuri, Vineri 17:00-19:00

Combat Sambo, MMA - Marti, Joi, Sambata - incepatori 17:00-19:00 / avansati 19:00-21:00

Telefon: Kyokushin - Vescan Mihai 0722.725.287

Cristea Adrian 0726.170.201

Combat Sambo, MMA - Petrutiu Traian 0762.281.978

Maftei Ioan 0766.284.485

Web: http://www.hypergym.ro/

Email: mugur_pride4mma@yahoo.com

 

Iasi

 

Karate Kai

Stil: Karate Traditional

Str. Cuza Voda nr.1, Iasi

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri 19.00-20.00 (incepatori) 20.00-21.00 (avansati)

Telefon. Florin Sabaiduc 0722.41.46.46

Web: http://www.sabaiduc.ro/

Email: florin.sabaiduc@sabaiduc.ro

 

 

Maramures

 

Academia de arte martiale Wing Chun Close Range Combat

Stiluri: Wing Chun, Kickbox, Tae-Bo

Cladirea din incinta CENTER (vis-a-vis de Profi), Etajul 2

Orar: 16:00-21:30

Telefon: 0744.776.885 Elian Micu

Web: http://www.crcawingchun.ro/

 

Clubul Sportiv CSM Baia Mare

Stil: Box

Strada Campul Tineretului (langa Strand)

Baia Mare

Program de pregatire: Luni-Sambata 14:00-18:00

Telefon: Gheorghe Man 0745.966.459

 

Clubul Sportiv Gi-Do Telemach Group

Stil: Taekwon-Do

Strada Oituz (in incinta Mr. Biliard)

Baia Mare

Program de pregatire: Luni-Miercuri 17:30-19:00

Telefon: Dorel Fantana 0722.786.089

 

Mehedinti

 

Cosei Kombat Gym - Orsova

Stil: Muay Thai

Fostul spatiu Comercial Sud, vis-a-vis de Biserica din Sud, Strada Banatului Nr 84

Programul de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri - 17:00

Telefon: 0723.703.674 Kru Cosei Doru

Web: http://www.coseikombatgym.webs.com/

Email: coseikombat@yhoo.com

 

Mures

 

Clubul Sportiv Muresul

Stil: Wushu, Taijiquan, Kempo, Kickbox

Sala de sport a Grupului Şcolar Agricol Tr.Săvulescu

Str. Călăraşilor nr.108, Tg. Mureş

Program antrenamente: Luni, Miercuri, Vineri: 19:00-21:00

Tel.: Horvath Atila 0744.582.122, 0723.516.365

Email: csmuresul@yahoo.com

 

Dracones Dojo

STILURI: Kempo, MMA, Judo, Jiu-Jitsu

Str. Moldovei nr. 30, Liceul G.Cosbuc, deasupra salii de sport a liceului (fosta sc. nr.3)

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri. Copii 18:00-19:00 / Adulti 19:00-21:00

Tel. 0742.355.488 Silviu Inoan

Email: draconesdojo@yahoo.com

Facebok: Dracones Dojo

Web: http://www.freewebs.com/kempoarts/

 

 

Gombos Martial Arts

Stil: WuShu, Kempo, Kickbox, Muay Thai

Sala de sport - Liceul Unirea

Str. Mihai Viteazau Nr. 17, Tg Mures

Luni,Miercuri, Vineri 19:00-21:00

Marti, Joi 18:00 (Stadionul municipal)

Telefon: Alpar Gombos 0745.094.333

Email: alpar_gombos@yahoo.com

 

Maforce

Stil: WuShu, Taijiquan, Kempo, Kick-box

Stadionul Municipal

Parcul Sportiv Municipal nr.4

Targu Mures, Jud. Mures

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri ora 19:00

Tel: Horvath Atila 0744.582.122, 0723.516.365

E-mail: maforce_sport@yahoo.com

 

Pantera Gym

Stil: Kyokushin , Kickboxing

Str. Stramba Nr. 56

Targu Mures, Judetul Mures

Telefon: Istvan Fogarasi 0755.136.873 / 0755.136.871

Web: http://www.panteragym.com/

Email: panteragym @ yahoo.com

 

 

Real Fight Club

Stiluri: Box, Kickbox

Gimnaziul de Stat Aurel Mosora, Aleea 6 Martie, Nr 6, Sighisoara, Jud. Mures

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri 18:30-20:30

Telefon: Nagy Istvan 0745.759.961

Email : nagy_istibarna@yahoo.com

 

Reghin MMA

Stiluri: MMA, Grappling, BJJ

Str. Gheorghe Joja nr 19, Reghin

Program de pregatire: Marti si Joi - 18:30

Tel: 0754.571.537 Vali Doczi - 0747.995.894 Marius Dozci

Email: dvaliro@yahoo.com sau doczi_m@yahoo.com

Web: http://www.reghinmma.ro/

 

REI Fight Club

Stil: MMA

Scoala Generala Nr 18

B-dul Pandurilor

Targu Mures, Judetul Mures

Telefon: 0742.077.130, 0733.550.284

Program de pregatire: Luni, Miercuri ora 19:45; Vineri ora 20:30 - (Vineri antrenamentele se tin la Sala de lupte din incinta CS Muresul, langa Stadion)

Web: http://www.reifightclub.ro/

Email: office@reifightclub.ro

 

 

Tiger Budo Jandarm

Stil: Jiu Jitsu

Club "Macho"

Gornest, Judetul Mures

Program de pregatire: Marti, Joi, Vineri de la ora 17:00

Telefon: Tudor Salagean 0748.017.823

Email: tudor_sala@yahoo.com

 

 

Neamt

 

Ashihara Karate

Stil: Ashihara

Sc. Elena Cuza Nr.4(Precista), Piatra Neamt

Program de pregatire: Luni,Miercuri, Vineri 19.00-21.00

Telefon: George Iacoboaia 0745.836.965

Web: http://www.ashiharakarate.go.ro/

 

Clubul Sportiv MUSASHI Ju Jutsu

Stiluri: Ju Jutsu, Aikiju Jutsu, Art of Hakuda, Self Defence, Arme Traditionale, Autoaparare pentru femei

Sala de sport a Scolii Nr. 2 (cartier Maratei) - Piatra Neamt

Orar: Luni, Miercuri, Vineri 19:00-20:00 (copii si incepatori); 20:00-21:00 (avansati)

Tel: 0744.617.949 Sensei Gabriel Mares (2 Dan Ju-Jutsu)

Email: maresjujutsu@yahoo.com

 

Kamakura Dojo

Stil: Kyokushin budokai, Shido boxing, Shido grappling

Liceul de Arta "V. Brauner", Piatra Neamt

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri 17:30 - 19:00, sambata 10:00 - 12:00

Telefon: Andi Neagu 0756.251.742

Email: andi.shidokan@gmail.com

 

Satu Mare

 

Kyo-Gym Satu Mare

Stil: Thaiboxing

Str. Ioan Slavici, nr. 43 (Liceul Sportiv), Satu Mare

Orar de pregatire: Luni, Miercuri si Vineri intre orele 18:00-20:00

Tel: 0745.961.043 Szucs Barnabas

Email: kinder_alice@yahoo.com

Web: http://www.facebook.com/pages/Kyo-Gym-Satu-Mare/196329707070920?sk=info

http://kyo-gym.blogspot.com/

 

Timis

 

Clubul Sportiv Tamashyi

Stiluri: Karate Shotokan, Jiu-Jitsu, MMA, Kickbox, Ninjutsu, Aikido

Str. Lascar Catargiu Nr.6, Timisoara

Program de pregatire: ?

Telefon: Dubles Alin 0744.223.809, 0720.183.874

Email: tamashyi@yahoo.com

Web: http://www.tamashyi.ro/

 

Fight Club KNOCKDOWN

Stil: Kickboxing, Kyokushin

Scoala Generala numarul 2

Str. Mures Nr.8, Zona Calea Sagului

Timisoara, Judetul Timis

Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri ora 20:30

Telefon: Alin Falcusan 0723.006.881

Web: http://www.freewebs.com/thaikickboxing/

Email: knockdown_office@yahoo.com

 

FUDOSHIN Martial Arts

Stil : Karate Shotokan, Shito Ryu, Ju-Jitsu Japonez si BJJ, Doce Pares Eskrima, Kobudo, Crosstraining MA - Selfdefence

Liceul "Emanuil Ungureanu", Piata Huniade Nr. 3, Timisoara, Timis

Program de pregatire:

Luni, Miercuri si Vineri orele 18:00 - 20:00 copii; 20:00 - 22:00 adulti;

Avansati: Sambata si Duminica la Clubul "Stil", orar flexibil

Telefon: Stefan Lacatus 0745.614.957

Web: http://www.fudoshin.ro/

E-mail: lacatus_stefan@yahoo.com

 

Valcea

 

Clubul Sportiv Real Combat

Stil: Jeet Kune Do

str. Aleea Ionel Geanta (Punctul Termic 37), zona Nord, Sala Gym Star.

Program:

Vineri 20:00 - 22:00

Duminica 18:00 - 20:00

Tel: 0740.301.703 - Gabi Marinescu

Web: http://www.jeetkunedo.ro/

E-mail: real.combat@yahoo.com

 

Nova Uniao Romania

Stiluri: BJJ, MMA

Sala Sporturilor din Ramnicu Valcea

Program de pregatire: Marti si Joi 21.00-22.30

Tel: Leonard 0766.433.430

Antrenori grupa incepatori:

Silviu - 0761.142.135

Ducu - 0763.319.010

Email: novauniaoromania@yahoo.com

 

Tiger Gym Center

Stiluri: Kickbox, Muay Thai, Fitness, Tae Bo, Aerobic

Complex Gama, Etajul II (vis-a-vis de parcul "Mircea cel Batran")

Program de pregatire: Luni-Sambata 10:30-12:00

Sala Box, Fitness, TaeBo 12:00-17:30

Luni, Miercuri, Vineri 16:00-19;30 (grupa I)

19:30-21:00 (grupa II)

Sala de sport a liceului Babeni - Orasul Babeni, Rm. Valcea

Program de pregatire: Marti, Joi 19:00-21:30

Tel: 0765.121.290 Viorel Stanciu

Email: tigergymvl@yahoo.com

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mr Ramsay Bolton, bastardul lui Roose Bolton al Dreadfordului, cu "Omul jupuit"....sunt multe ore de munca pe care le-am inmagazinat in lista asta de cluburi si in website-ul nostru. Ca ai copiat-o de la noi de pe site fara macar sa ne ceri acordul, si ca ai postat-o aici nu ne deranjeaza, pentru ca oamenii care muncesc zilnic in cluburile astea au nevoie de promovare prin orice mijloace. Dar ne deranjeaza ca nu ne-ai acordat macar bucuria de a fi indicati ca sursa a acestei liste.

 

Nu putem sa iti cerem sa o stergi, dar te rugam sa adaugi si sursa de unde ai luat-o.

 

Multumim anticipat...oamenii Casei Stark :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×