Sari la conținut
Forum Roportal
ayrtonny

Incepator in viata amoroasa

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu ti-a mai raspuns la telefon, pentru c-o fi probabil o nesimtita. Mi se pare cam OK situatia ta in momentul de fata, incat sa fii atat de respingator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La cat de deschis e omul pe acest topic, chiar ca mi se pare ciudat sa-i vina greu sa abordeze femei.

 

Fara suparare, dar esti cumva foarte urat? Alta problema n-as vedea.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai,arunca un ochi pe acolo pe la sala,sau piscina.Intra in vorba cu oamenii, macar iti faci ceva cunostinte cu care sa iesi.Nu se stie niciodata de unde sare iepurele.

Socializeaza in real,asta trebuie sa inveti tu.

 

Poate ca pare ciudat per ansamblu, insa am incercat sa imi rezolv problema de unul singur. Socializarea cu tipi gay mi s-a parut o chestie facila. Sunt multi destul de "speriati de bombe", fara prieteni si asa mai departe. Aceasta a fost prima mea etapa in a reusi sa socializez, infara jobului, unde avem doar activitati de tip team-building. Nu sunt adeptul mess-ului. Facebook nu am si nici nu imi voi face.

Sunt in general destul de vorbaret si de comunicativ. Pana acum eram foarte axat pe partea profesionala si pe bani, si nu vedeam altceva decat aceste doua aspecte. Ahh, si uit, calatoriile. De fapt adunam 1-1500 de euro anual doar pentru a-mi permite o excapada vara prin Europa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La cat de deschis e omul pe acest topic, chiar ca mi se pare ciudat sa-i vina greu sa abordeze femei.

Fara suparare, dar esti cumva foarte urat? Alta problema n-as vedea.

 

Nu sunt urat, chiar am o mutra de copil inocent cum imi zic multi. Dar unde sa abordez femeile, daca eu am avut pana acum ceva timp un program de genul la 7 ieseam pe usa din casa si ajungeam seara la 11, iar in weekend ca sa scap de noxe si de poluare ma luam cu rucsaacul in spate singur pe munte. UNDE ? Noaptea dupa 11 sa o invit pe o tipa in oras ? Am mai spus la munte nimeni nu a vrut sa vina!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca majoritatea femeilor sunt si ele pasionate de excursii cu rucsacul si cortul la munte ? Asta e hobby-ul si pasiunea ta, nu a multor femei, mai ales din prima sau primele intalniri. Pun pariu daca o invitai pe aia la munte dar la un hotel luxos cu spa si continental breakfast, venea numaidecat. :lol:

 

Poate nu sunt pasionati de munte cei pe care i-ai invitat.

Mi-ai luat gandul din minte bre. :o:

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu sunt pasionati de munte cei pe care i-ai invitat.

 

Bine punctat!!!

 

Sincer nu vreau sa dau de femei cu care sa ies doar in unul din mall-urile din oras. O data, de doua ori, la o cafea, la un suc DA!

Unde sa gasesc pe cineva dornic de a ma insoti pe munte? Doar nu o sa ma casatoresc, si o sa o lasa pe nevasta singura acasa, si eu o sa ma duc singur pe munte !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca majoritatea femeilor sunt si ele pasionate de excursii cu rucsacul si cortul la munte ? Asta e hobby-ul si pasiunea ta, nu a multor femei, mai ales din prima sau primele intalniri. Pun pariu daca o invitai pe aia la munte dar la un hotel luxos cu spa si continental breakfast, venea numaidecat. :lol:

Anul trecut am fost la o scoala de vara in grecia, in Creta, SINGUR. Discutasem cu o tipa de vreo luna de zile. I-am propus sa vina cu mine: era hotel de 4*, i-am zis ca ii platesc eu avionul, cazarea si masa putand sa le decontez prin ceva artificii pe mine. DEci practic tipa venea pe gratis, raspunsul ei a fost ca se mai gandeste, iar peste ceva timp am discutat cu ea, si m-a vazut bronzat, si m-a intrebat cu cine am fost ? Dupa ce i-am raspuns ca am fost singur, m-a facut mincinos si m-a lasat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×