Sari la conținut
Forum Roportal
Ana2019

Daca nu suna a doua zi, mai e vreo sansa sa reapara?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua! Este prima data cand scriu pe acest forum si as avea nevoie de parerile voastre.

 

Cu ceva timp in urma, am cunoscut un tip super dragut, care mi-a placut foarte mult. Am inceput sa iesim impreuna si ne simteam foarte atrasi unul de celalalt. Duminica a venit la mine, am facut dragoste, la final mi-a spus ca ii place de mine, ca s-a simtit foarte bine cu mine, ca vrea sa fie cu mine.

 

Dar, de duminica seara pana acum nu a dat niciun semn de viata. I-am trimis un sms luni seara, nu a raspuns. Parca a murit :)). Daca nu i-a placut chiar asa deloc de mine, putea sa nu spuna atatea vorbe frumoase, nu? Faptul era deja consumat...

 

Oare nu e deloc interesat? Daca nu a sunat in primele doua zile, o mai fi vreo sansa sa mai dea vreun semn de viata?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde.....cat timp ii cu ceva timp in urma?

Are respectivul o alta relatie------cat de bine il stii? Esti iubita oficiala, stiuta de parintii, amicii lui?

 

Amu, nu cred ca a urmarit doar sex cu tine, ca atunci poate....de ce sa nu poata?

Daca il cunosti bine si excluzi doar posibilitatea unei cuceriri, ma poate are nevoie de o perioada de gandire.

nu m-as baza prea tare pe sansa aia sa reapara

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raluca, daca ai intr-adevar 27 de ani, cred ca esti destul de mare, incat sa-ti dai seama ca probabil unii oameni se mint chiar si pe ei insisi ca sa poata obtine ceva. Cum ar fi... sa zicem, sexul, in situatia de fata.

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa-ti spun parerea mea sincera. I-ai dat ce cauta, acum nu-i mai trebuie.

 

Nu-l cunosc, nu pot fi sigura de asta, dar in majoritatea cazurilor, cam asa sta treaba.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! Este prima data cand scriu pe acest forum si as avea nevoie de parerile voastre.

 

Cu ceva timp in urma, am cunoscut un tip super dragut, care mi-a placut foarte mult. Am inceput sa iesim impreuna si ne simteam foarte atrasi unul de celalalt. Duminica a venit la mine, am facut dragoste, la final mi-a spus ca ii place de mine, ca s-a simtit foarte bine cu mine, ca vrea sa fie cu mine.

 

Dar, de duminica seara pana acum nu a dat niciun semn de viata. I-am trimis un sms luni seara, nu a raspuns. Parca a murit :)). Daca nu i-a placut chiar asa deloc de mine, putea sa nu spuna atatea vorbe frumoase, nu? Faptul era deja consumat...

 

Oare nu e deloc interesat? Daca nu a sunat in primele doua zile, o mai fi vreo sansa sa mai dea vreun semn de viata?

 

 

de ce sa nu fie interesat; zici ca nu v-ati certat deci nu vad motivul sa nu mai apara; e abia marti seara

si chiar daca nu i-a placut acum ce ai fi vrut sa spuna !!! :stars:

probabil ca o sa apara cat de curand.

tu te-ai indragostit de el?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu ceva timp in urma, am cunoscut un tip super dragut, care mi-a placut foarte mult. Am inceput sa iesim impreuna si ne simteam foarte atrasi unul de celalalt. Duminica a venit la mine, am facut dragoste, la final mi-a spus ca ii place de mine, ca s-a simtit foarte bine cu mine, ca vrea sa fie cu mine.

Dar, de duminica seara pana acum nu a dat niciun semn de viata. I-am trimis un sms luni seara, nu a raspuns. Parca a murit. Daca nu i-a placut chiar asa deloc de mine, putea sa nu spuna atatea vorbe frumoase, nu? Faptul era deja consumat...

Oare nu e deloc interesat? Daca nu a sunat in primele doua zile, o mai fi vreo sansa sa mai dea vreun semn de viata?

Cu cat timp in urma l-ai cunoscut inainte sa "faceti dragoste" ?

Pentru unii baieti, barbati...perioada de timp intre "buna cum te cheama" si " aaa...ooo..uuu...aaaaaaa" este importanta. Cu cat mai scurta cu atat mai rau pentru ea.

In alta ordine de idei, daca e sa fie unul din ala care a umblat dupa un singur lucru, l-a obtinut si gata, ce era sa-ti spuna dupa sesiunea sexuala ? Nu ma suna ca te sun eu ? Ne vedem noi...? Faptul ca ti-a zis ca-i place de tine nu inseamna absolut nimic in contextul intentiilor lui. Mai rar barbat sa nu-i placa de o femeie dar totusi sa aiba sex sau ma rog...sa faca dragoste cu ea. Eventual sa fie gigolo sau beat pusca. :rot:

Dupa aia...cand face omul sex, de obicei se simte bine. Exceptie face atunci cand este violat. Pentru unii cel putin. :lol:

Deci in astea doua puncte omu ti-a zis adevarul, chestii care insa nu-l leaga in vreun angajament sentimental cu tine. Chestia cu "vreu sa fiu cu tine" poate fi interpretata si sexual. Poate mai vrea sa fie cu tine si alte dati.

Unde ati consumat actul, la el acasa sau la tine sau la altcineva ? Dupa act, a stat cu tine in pat, te-a mangaiat, sarutat, imbratisat sau si-a tras repede nadragii pe el?

 

Sanse exista mereu pentru orice, in viata. Asteapta. Nu se stie. Azi e Marti. Daca nu se prezinta cu un apel pana la sf. saptamanii e clar, cu toate ca nu l-ar fi durut degetele sa-ti raspunda macar la SMS-ul ala. Daca te suna mai incolo, vezi cu ce echivari vine. Poate a fost in expeditie pe Everest si n-a avut semnal la telefon.

Editat de Naeema
  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×