Sari la conținut
Forum Roportal
MissEla

Credeti in ghicitoare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

A fost ieri mama mea la o ghicitoare si ia ghicit in palme. Sa stiti ca i-a spus foarte multe lucruri care sunt adevarate din trecut iar din viitor mai vedem. Si nu stiu, parca imi este greu sa cred ca exista asa oamneni care pot ghici si vedea soarta unui om ;) .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu clar..

Astea sunt niste escrocherii...

am auzit de curand ca vor vrajitoarele sa-si legalizeze munca..dar nu vor sa plateasca impozite ;)

au facut multi bani....pe baza escrocheriei si a ignoraantei oamenilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu erau neaparat coincidente(adica nu stiu de ce e vorba), dar cum e si horoscopul...ofera informatii vaste care se intampla la majoritatea sau se pot intampla...de exemplu iti spune: ai cunoscut o persoana care iti va aduce suferinta in viitor...pai oricine poate sa te faca sa suferi....deci..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu.de exemplu mamei mele i-a spus ca e casatorita cu tatal meu de 20 de ani, i-a mai spus ca familia lui nu a aceptat-o de la inceput si multe altele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum depinde cat de bine ghiceste!!!O tipa mi-a zis aseara ca atunci cand a fost in spital ia ghicit cineva in palma si ia zis ce se va intampla si asa a fost!!!!Eu unu cred dar nu am incredere totala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine stie un site unde te invata cum sa ghicesti in palme sau alte modalitati? :yahoo:

Nu cred ca chestiile astea se invata!!Trebuie sa ai har sa le poti face si sa le dezvolti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu erau neaparat coincidente(adica nu stiu de ce e vorba), dar cum e si horoscopul...ofera informatii vaste care se intampla la majoritatea sau se pot intampla...de exemplu iti spune: ai cunoscut o persoana care iti va aduce suferinta in viitor...pai oricine poate sa te faca sa suferi....deci..

te rog frumos sa-mi dai si mie nr ei de tel ,asta numai daca e din bucuresti.ca eu locuiesc in bucuresti.daca nu am rugamintea pentru toti,daca stiti o ghicitoare care sa ghiceasca bine,sa-mi lase si mie un nr de tel.dar numai daca nu e din aia care inseala.o prietena de-a mea -sa dus cu mine la ghicitoare.asta i-a zis ca are farmece facute si o costa 2 milioane sa o dezlege.fata vorbea cu un baiat,cu care la momnetul respectiv nu mai era.in fine,i-a dat banii,s-a intalnit cu baiatul,ca el a sunat-o.insa ghicitoarea i-a mai cerut apoi in cateva zile,carne,oua ,faina,si multe altele,pretextand ca le e foame la necurati.bineinteles ca nu i s-a dat.oricum ea a intrebat de la inceput daca in afara de astea 2 mil,ii va mai cere si alti bani,asigurand-o ca nu.baiatul respectiv s-a certat cu ea.si uite asa a ramas ""jefuita""de 2mil.de aceea va rog,numai daca stiti pe cineva care are harul ghicitului,sa imi recomandati si mie aceasta persoana.multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×