Sari la conținut
Forum Roportal
L09112008

Ce lenjerie intima se mai poarta anul acesta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna,

 

Sunt si eu curioasa, ce se mai poarta in materie de lenjerie intima :D

 

Ce fel de lenjerie intima purtati si ce conteaza cel mai mult (modelul, materialul, brandul)?

 

Ideal ar fi o combinatie intre toate , insa parca tot mai important este materialul...mai ales ca vorbim despre zone intime :good:

 

Aici , EDIT , am gasit un set misto, poza 4... lenjeria pe mov , imi place mult...

 

EDIT - au aici mai multe modele si poze ...

 

 

da astept si parerea voastra...

 

 

ms :cheer:

Editat de Darianna
edit reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poza aceea, 4, nu prea este de luat pe sub haine.

:o:

Cred ca fiecare fata/femeie poarta ce ii place si ce este comod pentru ea.

Vorbind de culori, am vazut prin magazine verde si turcoaz mai mult, posibil sa fie culorile acestui sezon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi cam miroase a reclama topicul asta .

Anul asta nu o sa se mai poarte lenjerie intima, ca ne-a lasat guvernul condus de Traian Basescu in fundul gol .

De barbati mai e cum mai e, dar nu stiu cum se descurca femeile fara lenjerie intima .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poza aceea, 4, nu prea este de luat pe sub haine.

:o:

Cred ca fiecare fata/femeie poarta ce ii place si ce este comod pentru ea.

Vorbind de culori, am vazut prin magazine verde si turcoaz mai mult, posibil sa fie culorile acestui sezon.

 

nu prea :D ... dar e superba ...

 

Am observat si eu aceasta tendinta, insa movul ramane pe val...mie una imi place mult aceasta culoare.

 

si oricum...lenjeria intima ...se alege si in functie de situatie si moment :party: :D

 

Mie imi cam miroase a reclama topicul asta .

Anul asta nu o sa se mai poarte lenjerie intima, ca ne-a lasat guvernul condus de Traian Basescu in fundul gol .

De barbati mai e cum mai e, dar nu stiu cum se descurca femeile fara lenjerie intima .

:friends:

 

atunci lansam moda "TraBas"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Naiba stie ce "se poarta" anul asta la capitolul lenjerie intima, dar imi inchipui faza in dormitor :

 

EA (defiland in lenjeria intima de ultimul racnet si de firma): Iubitule, astea le-am cumpartat azi special pentru tine. Sunt din ultima colectie de Victoria's Secret si sunt din 78% matase naturala, iar restul satin.

EL (tragand feroce de cureaua de la pantaloni, care pare ca s-a blocat la un cui): Hmmm, da, super....da-le repede jos. Ce fund misto ai, ti-am mai zis nu ?

 

:rot:

 

Ladies, obsedati-va dupa ultima moda de lenjerie intima si brand name, ca barbatii sigur sunt interesati rau de chestiile astea. Cam la fel de interesati precum sunt femeile despre ce brand de chiloti poarta barbatii lor sau daca sunt din colectia anului trecut. Gizas people, nu aveti pe ce irosi banii aiurea. doh.gif E si extrem de posibil ca unii barbati nici sa nu mai aiba erectii daca brand name-ul si modelul nu ieste actual. Mare grija...

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De bumbac si schimbate zilnik.

Nu dau doi bani pe brand name, sa fie proaspat, recte lenjerie intima curata.

Al meu ar face sigur cum zice Naeema.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Al meu ar face sigur cum zice Naeema.

 

Tu faci diferenta daca el te observa sau nu, iar la asta contribuie si lenjeria!!! Nu lasa sa scape din maini aceasta conditie foarte importanta din viata intima!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×