Sari la conținut
Forum Roportal
Caracala

Telefon Dual Sim

Postări Recomandate

Sal

 

Imi doresc foarte mult sa scap de cele doaua telefoane pe care le am din mai multe motive, imi e foarte greu sa le car dupa mine pe ambele dar in acelasi timp nu pot renunta la nici unul fiindu-mi utile amandoua si avand numere destul de importante in ambele telefoane si pentru asta vreau sa imi cumpar un telefon mobil dual sim- cred ca imi va fi foarte util si destul de practic,

am tot cautat diferite telefoane dual sim si am ajuns la un dual sim la 450 cu internet wi-fi, l-am gasit pe un site... eurodualsim.ron arata foarte bine si a vazut ca face o groaza de lucruri, am facut si eu comanda la el pentru ca se face onnline si mi-l aduc acasa, am vazut pe site ca au referinte bune eu cred ca merita la pretul asta un dual sim cu internt wi-fi!

Acum sa vad cum functioneaza touch-ul, abia astept sa mi-l aduca :D

Voi ce parere aveti de acest produs si mai ales de telefoanele dual sim???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, eu am luat de la ei in februarie si merge uns, are o gramada de aplicatii si daca nu te descurci suni la ei si iti dau toate raspunsurile, sunt foarte amabili. cel mai important pentru mine e ca tine bateria si nu te trezesti ca de fapt nu poti suna cu telefonul in buzunar. de o saptamana mi-am luat si o tableta si sunt foarte multumit.

Editat de Darianna
SCOS CITAT! DACA POSTEZI IMEDIAT DUPA MESAJUL CARUIA II RASPUNZI, NU MAI CITA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Si eu mi am luat de la ei telefonul g19 si sunt ft multumita de el... am 2 cartele in el, de pe 2 retele diferite. Am si wi fi si ma pot conecta usor la internet....adica la cat am dat pe el face prea multe, mai ales ca pe mine ma interesa ft tare pentru facebook. Eu inca nu mi am luat tableta sau altceva, dar intentionez sa imi iau o camera de filmat pt ca nu am si vine vara si plec in concediu de unde vreau sa ma intorc cu multe amintiri pe care sa le pot vizualiza si mai tarziu :) camere a luat cineva? oricum rau nu are ce sa fie pentru ca sunt super ieftine :) have a nice day :D

Editat de Darianna
SCOS CITAT! DACA POSTEZI IMEDIAT DUPA MESAJUL CARUIA II RASPUNZI, NU MAI CITA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un telefon dual sim la super pret de pe site-ul de mai sus mi-am luat insa am urmarit ofertle pentru ca se schimba saptamanal si cu maxim 350 ron rezolvi problema si scapi ieftin :)recomand

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Si eu mi am luat de la ei telefonul g19 si sunt ft multumita de el... am 2 cartele in el, de pe 2 retele diferite. Am si wi fi si ma pot conecta usor la internet....adica la cat am dat pe el face prea multe, mai ales ca pe mine ma interesa ft tare pentru facebook. Eu inca nu mi am luat tableta sau altceva, dar intentionez sa imi iau o camera de filmat pt ca nu am si vine vara si plec in concediu de unde vreau sa ma intorc cu multe amintiri pe care sa le pot vizualiza si mai tarziu :) camere a luat cineva? oricum rau nu are ce sa fie pentru ca sunt super ieftine :) have a nice day :D

 

 

Intre timp mi am luat si camera video, cea la 549, tot de la eurodualsim, si pana acum sunt multumita de ea. Ma tine si acumulatorul neasteptat de mult pe filmare continua si se vede si ok apoi pe tv (am conectat la tv sa vedem ce am filmat).... daca a mai luat cineva ceva produse, va astept cu detalii ... mie mi se pare genial sa nu mai fie nevoie sa platesti brandul ... pt ca pana la urma asta facem noi oamenii... dam bani pe brand. toate produsele sunt pe acelasi sistem fie ca sunt de la ei fie ca sunt firme de renume.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frate eu astora de la eurodualsim nu vreau sa le fac reclama dar nici antireclama, eu mi-am luat de la ei o tableta si am fost foarte dezamagit de tableta de 7 inch, nu pentru ca ar fi performanta proasta ci pentru ca era prea mica. Dar ma bucur totusi ca au fost draguti si intelegatori si mi-au inlocuit produsul cu o tableta mai mare. Le-am zis si atunci ca o sa ii recomand si prietenilor pentru ca totusi se gandesc si la client sa fie multumit nu doar sa isi bage ei banii. Deci eu nu le fac reclama doar vii recomand. Zi buna!

Editat de Darianna
SCOS CITAT! DACA POSTEZI IMEDIAT DUPA MESAJUL CARUIA II RASPUNZI, NU MAI CITA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×