Sari la conținut
Forum Roportal
Aurum

Pisica mancand caviar

Postări Recomandate

Mea pisica..

Pisică mănâncă caviar, fotografia:

207342826.jpg

 

:P:

Editat de Aurum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pisica mea, saraca, Bastet s-o odihneasca, manca rusi la micul dejun. Dar a mancat o data unul prea condimentat si a dat in coma alcoolica. Nu am mai putut s-o salvez..Nu mai exista matza cum era aia pe lume.....

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ta pisica nu s-a prins ca tu nu-i dai caviar. Daca te uiti mai atent, acolo sunt icre de manciuria, nu caviar. Sigur, in Sankt Petersburg poate or fi alte denumiri

Lasa bre, scumpe sa fie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gabyyss, te rog nu mai face asemenea afirmatii fara fond la adresa unei natiuni intregi :

 

 

extras din regulament:

1.c. Orice post cu continut licentios, (....), etnic(....) sau neagreabil in orice fel este complet interzis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pisica mea, saraca, Bastet s-o odihneasca, manca rusi la micul dejun. Dar a mancat o data unul prea condimentat si a dat in coma alcoolica.

 

Vezi, asta este din cauza ca-i haleste cruzi. Daca-i manca prajiti, fierti sau macar sote, alta ar fi fost treaba.

Editat de lynxul_negru
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pisica mea, saraca, Bastet s-o odihneasca, manca rusi la micul dejun. Dar a mancat o data unul prea condimentat si a dat in coma alcoolica.

 

Vezi, asta este din cauza ca-i haleste cruzi. Daca-i manca prajiti, fierti sau macar sote alta ar fi fost treaba.

 

Si daca fostului meu pisoi ii placea sa-i manance doar ca sa-i vomite mai frumosi, incalca regulamentul ? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×