Sari la conținut
Forum Roportal
Abbie M.

Artisti desoperiti pe YouTube

Postări Recomandate

Probabil ati accesat din curiozitate un videoclip pe YouTube al unui artist de care nu ati mai auzit niciodata, de curiozitate.

 

In unele cazuri, poate, v-a placut foarte mult si considerati ca acel om are un talent real, spre deosebire de multi care sunt acum promovati de industria muzicala.

 

Incep eu. Un artist care canta muzica traditionala irlandeza, superb, fara niciun artificiu decat vocea si chitara proprie.

 

Raymond Crooke.

 

Editat de Finnian
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, mi s-a intamplat sa dau peste artisti anonimi care m-au impresionat.

 

Doar un exemplu (adica doua, dar fetele astea se potrivesc atat de bine, incat par una):

 

Imi plac la nebunie fetele astea, in ciuda faptului ca au o mimica putin exagerata.

Editat de Miss_Nobody

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cineva care face muzica (pe calculator, e drept) gen coloana sonora.. dar mie mi se pare ca-i reuseste destul de bine.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Declar melodia zilei  ... merge pentru orice ocazie tandra ca tine atmosfera si spiritele ridicate ... l-am descoperit  in masina, in radio ... traversand desertul, unu mic, dar viteza n-a fost prea mare si aveam timp sa ma topesc si in melodia asta foarte frecvent prezentat. 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reamintesc subiectul topicului: 


Probabil ati accesat din curiozitate un videoclip pe YouTube al unui artist de care nu ati mai auzit niciodata, de curiozitate.

In unele cazuri, poate, v-a placut foarte mult si considerati ca acel om are un talent real, spre deosebire de multi care sunt acum promovati de industria muzicala.

Incep eu. Un artist care canta muzica traditionala irlandeza, superb, fara niciun artificiu decat vocea si chitara proprie.

Raymond Crooke.
 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×