Sari la conținut
Forum Roportal
cristy_05

Suferinta de nedescris

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu acu imi doresc sa dispar!!!Nu mai suport viata asta!!!Sunt intr-un moment al vietii in care imi doresc sa nu mai fiu pe pamanatul asta!!Nu sunt imi apele mele de cateva luni!!Am un sentiment de nu mi-l pot explica!!Plang si am un gol in suflet enorm!!As vrea sa imi pot explica ce am dar nu pot!!Eu care sunt de fel zambaret si plin de viata am ajuns sa fiu un singuratic si sa stau sa ma gandesc la tot felu de lucruri!!!Oare pt asta sunt lasat pe pamantul asta sa sufar!?Nush dar asta este sufar si mor!! :)

da mai este normal sa suferi , ne dai si motivul? asa te e viata , un sut in fund un pas inainte!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da mai este normal sa suferi , ne dai si motivul? asa te e viata , un sut in fund un pas inainte!

 

Eu zic ca se poate sa suferi si fara un motiv evident, fara explicatii cum zicea cristy_05. Asa a inceput si la mine, apoi motive se aduna. Dar parca sunt aditionale, disperarea este foarte profunda si nu neaparat legata de ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

suferi doar de dragul de a suferi?

poi cand nici macar nu stii problema , zice mult despre persoana :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La ideii ciudate!!!!La ce am facut eu o viata intreaga!!Desi la varsta asta nu este vb de realizari!!Dar nush am o stare pe care nu mi-o pot explica sub nici o forma!! :doh: :P

toti avem at6fel de stari si chiar si eu plang acum :doh: asta poate fi de la vreo dezamagire sau de la un lucru care ti s-a intamplat si care te-a marcat :o: tot ce trebuie sa faci e sa privesti in SUSsi te vei simti mai ibne! :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si anume ce???? sau ai postat doar ca nu mai aveai ce sa faci la calculator?

din cate observ tu ai facut lucru asta :think: , oricum nu inteleg starea asta suferi ca asa iti vine !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O durere de nedescris sufleteasca!!Ma apasa ceva si nu stiu ce!!Sper sa nu cad in depresie!! :D
asta din cauza ca te gandesti la tot ce e rau! fii mai pozitiv! asa cum au spus ceilalti, bucura-te ca nu esti ca cei din orfelinate, sau mai rau.... si eu am trecut prin asta de mii de ori dar te asigur ca daca incerci sa vezi partea buna a tuturor lucrurilor, totul va fi bine! incearca sa vorbesti cu cineva in care ai incredere si chiar daca iti va veni sa plangi nu ezita! plansul te descarca (cu o anumita limita bineinteles) :shout: eu mereu ma gandesc la un lucru: toate lucrurile lucreaza spre binele celor care il iubesc pe Dumnezeu asa ca sa nu te mai gandesti ca ti se intampla numai rau! poate fii si mai rau, dar tu multumeste-i lui Dumnezeu ca te-a lasat un om normal si nu ai probleme ca cei din orfelinate sau alte locuri! incearca sa privesti spre EL caci Dumnezeu e singurul care iti poate alina durerea si care te poate intelege! tu nu poti intelege de ce te simti asa dar El stie si asta e in planul Sau ! poate ca vrea sa itit arate ceva prin starea aceasta! roaga-l sa iti arate ce trebuie sa faci! :think: :doh: :P acelasi lucru l-am facut si eu si ma simt mult mai bine! :o: :doh: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... eu mereu ma gandesc la un lucru: toate lucrurile lucreaza spre binele celor care il iubesc pe Dumnezeu asa ca sa nu te mai gandesti ca ti se intampla numai rau! poate fii si mai rau, dar tu multumeste-i lui Dumnezeu ca te-a lasat un om normal si nu ai probleme ca cei din orfelinate sau alte locuri! incearca sa privesti spre EL caci Dumnezeu e singurul care iti poate alina durerea si care te poate intelege! tu nu poti intelege de ce te simti asa dar El stie si asta e in planul Sau ...

 

Am inteles eu ca ăsta e un forum din categoria Psihologie, dar asta inseamna ca poti să spui chiar orice ? Chiar ai impresia ca poti să nu faci nimic, astept

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai dar mai lasa depresia.nu inteleg ce te aduce in starea asta.am citit mesajul tau acum si mi-am amintit ca aproape toata lumea trece prin astfel de momente.unii au motive serioase altii doar asa ca......ploua afara.tu de ce esti in stare asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai dar mai lasa depresia.nu inteleg ce te aduce in starea asta.am citit mesajul tau acum si mi-am amintit ca aproape toata lumea trece prin astfel de momente.unii au motive serioase altii doar asa ca......ploua afara.tu de ce esti in stare asta?

Nu mai este in starea asta. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×