Sari la conținut
Forum Roportal
cristy_05

Suferinta de nedescris

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu acu imi doresc sa dispar!!!Nu mai suport viata asta!!!Sunt intr-un moment al vietii in care imi doresc sa nu mai fiu pe pamanatul asta!!Nu sunt imi apele mele de cateva luni!!Am un sentiment de nu mi-l pot explica!!Plang si am un gol in suflet enorm!!As vrea sa imi pot explica ce am dar nu pot!!Eu care sunt de fel zambaret si plin de viata am ajuns sa fiu un singuratic si sa stau sa ma gandesc la tot felu de lucruri!!!Oare pt asta sunt lasat pe pamantul asta sa sufar!?Nush dar asta este sufar si mor!! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai!!mai cristi!!tu esti tanar,plin de viata!!mereu zambaret,dupa cum ai spus,cum poti sa zici ca esti lasat pe pamantul asta sa suferi!! !!poate doar,treci printr'o anume perioada,am inteles ca nu ai nici un fel de probleme!!

Poate,te'a apucat o melancolieeee mare!!ca nu vine odata primavara ;)

Ok,hai serios vorbind!!nu stiu ce as putea sa'ti spun!!eu nu am trecut prin asa ceva!!

Si,la ce fel de lucruri mai exact te tot gandesti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ideii ciudate!!!!La ce am facut eu o viata intreaga!!Desi la varsta asta nu este vb de realizari!!Dar nush am o stare pe care nu mi-o pot explica sub nici o forma!! :P ;)

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asteapta sa ajungi la 40-50 de ani si abia atunci sa te intrebi ce ai realizat in viata. Cum poti vb despre asta cand nici macar de liceu nu ai trecut?! Ce ai fi vrut sa realizezi pana acum?!

 

Hai sa iti zic ceva...azi mi-am vizitat cea mai buna prietena care are o fetita de 3 saptamani. Nu ai idee cata putere iti poate da un zambet de copil, sa il privesti dormind, mancand.

Incearca sa vezi lucrurile frumoase, partile bune ale vietii si mai lasa astenia asta de primavara ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ee!!dupa cum spune'am,esti tanar!!!!!!!!inca!!mai ai timp sa te gandesti ce o sa faci,sau ce ai vrea sa faci!!!

lasa starea asta!!nu e buna!!dutei esi in oras!!;) ,sau tine'te ocupat cu ceva!!nu te mai gandi,la..din astea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu ma gandesc la ce am realizat!!Pt ca nu se poate vb inca de asa ceva!!!Dar nush ce pot avea!!Multora le dau senzatia ca sunt cel mai fericit dar eu de fapt sunt un copil trist!! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu acu imi doresc sa dispar!!!Nu mai suport viata asta!!!Sunt intr-un moment al vietii in care imi doresc sa nu mai fiu pe pamanatul asta!!Nu sunt imi apele mele de cateva luni!!Am un sentiment de nu mi-l pot explica!!Plang si am un gol in suflet enorm!!As vrea sa imi pot explica ce am dar nu pot!!Eu care sunt de fel zambaret si plin de viata am ajuns sa fiu un singuratic si sa stau sa ma gandesc la tot felu de lucruri!!!Oare pt asta sunt lasat pe pamantul asta sa sufar!?Nush dar asta este sufar si mor!! ;)

Mai oameni buni, ce e cu voi??

Unii nu mai pot de bine!!!!

Vorbesti de parca ai avea 50 ani,toata viata nu ai avut decat insuccese: femeie napsa,copiii plecati cu capul,traiesti prin canale,nespalat,bolnav,fara bani de medicamente....

Deabia deacum incepe viata pt tine,cum poti gandi asa?

Ar trebui sa te bucuri ca ai 2 parinti care au grija de tine,prieteni care iti sunt alaturi,o situatie buna materiala.

Tu ai mers vreodata intr-un orfelinat???? Eu am fost si nu mi-a placut ce am vazut acolo,i-am multumit lui Dzeu inzecit de tot ce imi ofera.

Nu mai fi negativ!!!Trezeste-te!!!!

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar nu ma gandesc la ce am realizat!!Pt ca nu se poate vb inca de asa ceva!!!Dar nush ce pot avea!!Multora le dau senzatia ca sunt cel mai fericit dar eu de fapt sunt un copil trist!! ;)

 

Ai incercat sa afli care este cauza tristetii tale? Un motiv trebuie sa existe! Iar cand vei stii motivul, vei stii si ce te-ar scoate din starea asta. Poate ai nevoie de o motivatie...nu stiu, gandeste-te...daca nu reusesti singur, cere ajutor de la cineva in care ai incredere, care te poate sfatui, in orice caz o persoana matura!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu acu imi doresc sa dispar!!!Nu mai suport viata asta!!!... Oare pt asta sunt lasat pe pamantul asta sa sufar!?Nush dar asta este sufar si mor!! ;)

 

cere ajutor de la cineva in care ai incredere, care te poate sfatui, in orice caz o persoana matura!
neaparat!

 

 

poti sa ne spui amanunte despre ceea ce simti si gandesti cand esti trist?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O durere de nedescris sufleteasca!!Ma apasa ceva si nu stiu ce!!Sper sa nu cad in depresie!! ;)

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×