Sari la conținut
Forum Roportal
crs_tzep

BENQ DC E30

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as dori si eu driverele si in special aplicatia (ca sa fie recunoscuta drept web cam ) pt o camera foto digitala BENQ DC E30 ( nu gasesc pe net iar pe pagina la ei imi trage in 27 de ore) are cineva cd-ul

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as dori si eu driverele si in special aplicatia (ca sa fie recunoscuta drept web cam ) pt o camera foto digitala BENQ DC E30 ( nu gasesc pe net iar pe pagina la ei imi trage in 27 de ore) are cineva cd-ul

 

 

ai gasi? ceea ce cautai? m-ar interesa si pe mine :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu merge? Esti sigura ca ai descarcat si instalat totul corect?

Ii poti contacta cu un mail si vei primi lamuriri suplimentare. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu merge? Esti sigura ca ai descarcat si instalat totul corect?

Ii poti contacta cu un mail si vei primi lamuriri suplimentare. :crazy:

merci de raspuns. da am facut totul corect.dupa cum ti-am zis aveam si eu ceea ce mi-ai dat pe un cd si era deja bagat si in comp.dar cand incerc sa conectez ca si cam web yahoo mes imi spune ca nu agasit-o.am urmat si instrunctiunile din messenger dar tot degeaba.cred ca pana la urma o sa imi cumpar un web.oricum inca odata merci de raspuns.bye :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaaaaaa :crazy:

stai linistita ca nici Pentaxul meu Optio S60 nu merge ca webcam, desi in prospectul TRADUS in limba romana scie ca da!!! :crazy:

In meniul aparatului n-am gasit aceasta functie si nici in manualul in limba engleza.

O noapte intreaga m-am chinuit si am mai chinuit si pe altcineva sa facem ceva imposibil!!! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aaaaaaaaaaa :o:

stai linistita ca nici Pentaxul meu Optio S60 nu merge ca webcam, desi in prospectul TRADUS in limba romana scie ca da!!! :crazy:

In meniul aparatului n-am gasit aceasta functie si nici in manualul in limba engleza.

O noapte intreaga m-am chinuit si am mai chinuit si pe altcineva sa facem ceva imposibil!!! :x:

 

 

:doh: si eu la fel.dar ce e culmea e ca atunci cand il conectez le comp are optiunea pc cam.si nu prea inteleg de ce nu merge daca are asa ceva.dar deja mi-am batut capu prea mult cu asta si cred ca o sa renunt.cel mai bine e ca fiecare produs sa fie folosit pt cea ce este,altfel nu se mai cumpara si cam web,nu? :x: merci ca mi-ai raspuns.sincer nu credeam ca mi se va raspunde.dar a fost ok :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca intradevar il vede PCul ca si webcam, atunci ar trebui sa perseverezi.

 

Click pe My Computer - Properties - Hardware - Device Manager - aici ar trebui sa-ti apara webcam cu semnul intrebarii, click pe el - click dreapta - Update Driver. Folosesti CDul de instalare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca intradevar il vede PCul ca si webcam, atunci ar trebui sa perseverezi.

 

Click pe My Computer - Properties - Hardware - Device Manager - aici ar trebui sa-ti apara webcam cu semnul intrebarii, click pe el - click dreapta - Update Driver. Folosesti CDul de instalare.

 

 

am facut chestia aia.dar nu compu mi-l recunoste,ci atunci cand bag cablu imi apare pe aparat optiunea pc cam.nu cred ca are rost sa mai incerc.o tot fac de o luna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×