Sari la conținut
Forum Roportal
Cnikku

Desenare Tatuaj

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut all, sunt un incepator in ale desenului , un prieten ma rugat sa-i fac unul pentru as face tatuaj , sincer nu am reusit mai nimic bun ... as dori un pic de ajutor din partea voastra daca se poate si aveti timp disponibil ... el doreste sa-si faca un scris in araba pe antebrat dar completat cu inca ceva ... sincer eu nu pot sa-l ajut ... asa ca am spus sa apelez la voi daca il puteti ajuta.... aceasta este scrisul ... imageshack.us/photo/my-images/337/photo1pib.jpg el doreste acest scris impreuna cu un desen ...

 

Multumesc ,

O seara buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa ne specifici si ce inseamna acel scris ca sa ne facem o idee ...intotdeauna intre text si desen trebuie sa exista o legatura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Traducerea este : Traieste fara regrete , parca asa mia spus ... numai ca el doreste sa fie legat cu un desen oarecare .... cum ar fii un tribal legat cu fraza asta ... sau un scorpion ca e zodia lui ... Doreste sa si`l faca pe antebrat ... se poate desena ceva? sau il dezamagesc :))) ca eu nu pot face asa ceva ... si nu am gasit nici pe nimeni ...

 

multumesc;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×