Sari la conținut
Forum Roportal
Lexulin

Un mic ajutor ? O idee cat de mica..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hello Ropo..

Nu sunt noua :D dar cu toate astea nu imi voi dezvalui identitatea..Sunt o tipa simpla,ca oricare alta.

Am si eu nevoie de un mic ajutor..de fapt de idei. M-am certat zilele trecute cu prietenul meu iar noi cand ne certam nu ne vorbim cu zilele :D da da, orgoliul probabil :-??

Eu am o problema de sanatate de care el nu stia pentru ca am "dat" de ea ( n.r problema de santate ) dupa cearta noastra. Ca sa ne impacam intr-un mod frumos si sa-i fac totodata o supriza , i-am spus ca voi pleca in Italia pentru analize etc,aducandu-i la cunostinta problema de sanatate..evident nu sunt plecata . Povestea e putin mai lunga, dar pe scurt , o prietena de-a mea trebuie sa se intalneasca maine cu el sa-i dea un cadou de la mine .. eu credeam ca ii va spune sa se vada pe seara,gen cand era mai intuneric :D dar mi-a dat putin planurile peste cap. Se vor vedea pe la 12-1 ziua :( iar partea in care lumanarile erau aprinse ,iese din discutie.. nu se vor vedea frumos. M-am gandit si la petale de flori..( vreau sa-i scriu un mesaj gen "iarta-ma" ( e doar un exemplu,nu scriu iarta-ma " ..dar parca nici petalele de flori nu ma incanta.

Alte idei ? :-s

Multumeeeesc.

Editat de Aseneth
editat font

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×