Sari la conținut
Forum Roportal
@5 IP

Prea nedrept pt. sufletu' meu sensibil...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ca mi-s io paranoic, matol sau prost sau...merge. Da' si cu o fata pragmatica (de-o ora cunoscuta), daca-s la brat, si tu espectorezi astfel de afirmatii e grav. Da, sunt frustrat de faptul ca nu -ti pot explica mai in detaliu...

Ca idee...barbatii nu comit astfel de greseli decat daca-s prosti, sau vor sa provoace...te tine???

Sincer iti spun ca de data asta nu vreau sa fiu rautacios, dar chiar n-am inteles prea mare lucru din ce ai vrut sa zici. Ceva...cum ca, prin ce am scris mai devreme, am dovedit ori ca sunt prost, ori ca vreau sa te provoc. Si pe urma daca ma tine. Aia nu stiu la ce se refera. Si mai putin aia cu prima parte a mesajului. Pai tu de ce te-ai provocat? Am zis ca nu am facut asta, puteai sa alegi varianta cu prostul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer iti spun ca de data asta nu vreau sa fiu rautacios, dar chiar n-am inteles prea mare lucru din ce ai vrut sa zici. Ceva...cum ca, prin ce am scris mai devreme, am dovedit ori ca sunt prost, ori ca vreau sa te provoc. Si pe urma daca ma tine. Aia nu stiu la ce se refera. Si mai putin aia cu prima parte a mesajului. Pai tu de ce te-ai provocat? Am zis ca nu am facut asta, puteai sa alegi varianta cu prostul.

Miercuri, iti pun simplu...barbatii nu fac asa ceva! Baietii...poate...

Eu nu-mi permit sa scriu despre nici o sotie ( fosta, actuala, sau viitoare), a cuiva, asociind numele ei cu subsatantivul curva. E jignitor.

Atat!

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai citeste odata mesajul. Nu avea nicio legatura cu sotia ta. Mesajul se referea la tine si era sub forma evidenta de gluma.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×