Sari la conținut
Forum Roportal
Player90

Virgin la 20 ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi pare rau, dar n-a fost in intentia mea. Am fost induiosat de strigatul de ajutor a tanarului domn.

Oh, atunci imi pare rau! Eu sunt cea care trebuie sa-ti cer scuze. :D

 

On: eu n-am inteles niciodata de de virginitatea poate constitui o problema pt. cineva atata timp cat nu a intalnit o persoana potrivita pentru sine (o persoana care sa-i placa foarte tare si de care sa se simta foarte atras fizic) si, din anumite motive (religioase, frica de parinti etc.), aceasta sa nu i se poata oferi sexual.

Editat de Pasarea_fleosnics
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

De ce nu cauti pe cineva cu care sa incepi o relatie in loc sa te concentrezi pe latura sexuala a problemei?

Asta oricum va veni in mod natural.

Probabil ca si atitudinea de a vrea neaparat sa te ... , punand asta pe primul plan, indeparteaza fetele.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

cred ca te-am intrecut, dar am o scuza, si eu eram virgina la 20 de ani :cry:

 

 

Nu mai plange ca si io am fost pana la 21.. :huggles:

 

 

Si eu, de-aia incerc sa tratez cu seriozitate subiectul. Eu n-am avut sansa sa am internet la vremea aia, sa pot cere sfaturi.

 

On: eu n-am inteles niciodata de de virginitatea poate constitui o problema pt. cineva atata timp cat nu a intalnit o persoana potrivita pentru sine (o persoana care sa-i placa foarte tare si de care sa se simta foarte atras fizic) si, din anumite motive (religioase, frica de parinti etc.), aceasta sa nu i se poata oferi sexual.

 

 

laugh.gif Ce-mi place....(ca stiu a ceti...)

rotflmao.gif

On: Tinere jucator...ai vazut...nu esti singurul. Printre pauzele de solitudine masculina, incearca sa-i dai intalnire si acasa la tine, nu doar la club.E mai ieftin si mai promitator.

Nu-i mai vorbi de noile platforme PS, ori X_box, sau cum s-or mai numi, nici poiezeala multa, ca iar te lasi la "mana ta".

Gata...ma retrag la penitenta...sorry.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu cauti pe cineva cu care sa incepi o relatie in loc sa te concentrezi pe latura sexuala a problemei?

Asta oricum va veni in mod natural.

Probabil ca si atitudinea de a vrea neaparat sa te ... , punand asta pe primul plan, indeparteaza fetele.

Daca ar intelege toata lumea asta n-ar mai exista atatea persoane frustrate din pricina virginitatii. Sexul trebuie sa fie doar o parte a unei relatii, nu tb. sa faci sex pt. ca prietenii tai deja au facut-o sau pt. ca ai o anumita varsta, mi se pare stupid, fiecare om e unic.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar intelege toata lumea asta n-ar mai exista atatea persoane frustrate din pricina virginitatii. Sexul trebuie sa fie doar o parte a unei relatii, nu tb. sa faci sex pt. ca prietenii tai deja au facut-o sau pt. ca ai o anumita varsta, mi se pare stupid, fiecare om e unic.

Corect. Subscriu.

 

Atata timp cat lumea face din sex un scop in sine, probleme din astea "existentiale" cum are si initiatorul topicului, vor exista intotdeauna, fiind generatoare de suferinte si dezastre interioare.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, da sunt un baiat am 20 si inca sunt virgin. Nu stiu ce sa mai fac numai la asta ma gandesc, nu pot sa spun ca sunt urat sau ceva de genu, in timpu liceului eram foarte timid plus ca am o problema mica la stern care ma facut foarte complexat si depresiv (nu prea ai cum agata tipe cu o asa atitudine dar totus ele veneau si eu nu gasam curaju de a merge mai departe). Acum parca m-am trezit la realitate, am isit cu uni prin oras dar tipi sunt cam enervanti pt. niste domnisoare plus ca nui pot convinge sa mergem in club. Nu mar deranja doamnele de pe centura dar pur si simplu la mine in orasul asta mic nu exista, nu stiu ce sa mai fac, nu am nici siguranta aceia 100% cand stau de vb. cu o tipa care as vre sa o ... ( mai im scapa cate un porumbel si ma pierd) Simt ca parca tot univ. conspira impotriva mea. Va rog, niste sfaturi :o:

La voi in orasel si profesorii de romana sunt analfabeti, nu ?

O sa te sece asta cu virginitatea pana n-o sa mai fii virgin. Si n-o sa mai fii virgin CAND NU O SA ITI MAI PESE.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corect. Subscriu.

 

Atata timp cat lumea face din sex un scop in sine, probleme din astea "existentiale" cum are si initiatorul topicului, vor exista intotdeauna, fiind generatoare de suferinte si dezastre interioare.

Sexistentiale. :lol: Stiu ca multi o sa spuna ca gandesc ciudat, dar pentru mine a face sex cu o persoana fara sa ai sentimente fata de ea e o chestie scarboasa.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

plus ca am o problema mica la stern care ma facut foarte complexat si depresiv

 

Aceasta anomalie a sternului (stern infundat) se numeste "piept de pantofar" si nu depinde de sex, sunt si fete care o au, problema e ca anumiti parinti care si-au dorit perfectiunea copilului lor fac din tantar armasar, pentru ca se simt prejudiciati de orice defect fizic sau imaginar al copilului lor, copil care trebuie sa-i despagubeasca in viitor pe ei, pe parinti, pentru toate imperfectiunile lor.

 

Nu mar deranja doamnele de pe centura dar pur si simplu la mine in orasul asta mic nu exista, nu stiu ce sa mai fac, nu am nici siguranta aceia 100% cand stau de vb. cu o tipa care as vre sa o ... ( mai im scapa cate un porumbel si ma pierd) Simt ca parca tot univ. conspira impotriva mea. Va rog, niste sfaturi :o:

 

daca doar asta iti doresti, sa faci sex, te vor mirosi si te vor respinge, normal ca totul ti se pare o conspiratie, pentru ca fetele se ofera celor care stiu sa ofere (ori sa mimeze) sentimente

 

deci, cu cat iti vei dori mai mult sex, cu atat sansele tale scad, insa daca vei invata sa oferi ceva pe plan afectiv (rabdare, acceptare, siguranta, empatie) si nu de putine ori material, succesul e garantat

 

cand vei creste si mai mare, o sa fie nevoie de si mai mult

 

Intra pe site-urile de matrimoniale si cauta-ti una mai mare decat tine, de preferat maritata, cu aia n-are de ce sa-ti fie rusine.

Te invata ea una-alta si pe urma gata.

 

Nu exista asa ceva la matrimoniale. Dimpotriva, acolo 99% sunt femei interesate material si social.

Editat de _Undying_
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba exista, frate-miu a gasit 4, nu una. Ai tu o problema cu femeile, nu inseamna ca nu exista asa ceva.

 

Ce-mi place....(ca stiu a ceti...)

 

nu.. doar iti place sa crezi ca stii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×