Sari la conținut
Forum Roportal
Player90

Virgin la 20 ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut, da sunt un baiat am 20 si inca sunt virgin. Nu stiu ce sa mai fac numai la asta ma gandesc, nu pot sa spun ca sunt urat sau ceva de genu, in timpu liceului eram foarte timid plus ca am o problema mica la stern care ma facut foarte complexat si depresiv (nu prea ai cum agata tipe cu o asa atitudine dar totus ele veneau si eu nu gasam curaju de a merge mai departe). Acum parca m-am trezit la realitate, am isit cu uni prin oras dar tipi sunt cam enervanti pt. niste domnisoare plus ca nui pot convinge sa mergem in club. Nu mar deranja doamnele de pe centura dar pur si simplu la mine in orasul asta mic nu exista, nu stiu ce sa mai fac, nu am nici siguranta aceia 100% cand stau de vb. cu o tipa care as vre sa o ... ( mai im scapa cate un porumbel si ma pierd) Simt ca parca tot univ. conspira impotriva mea. Va rog, niste sfaturi :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, o mare drama existentiala. Iti multumim ca ne-ai impartasit durerea ta! Sunt sigur ca se vor gasi persoane care sa te ajute in rezolvarea spinoasei probleme.

Asa cum stii din revistele de specialitate Popcorn si Bravo, s-ar putea sa simti o anumita durere si jena in momentul primului act sexual. In rubrica de sexologie a exceptionale reviste Formula ASS sunt cateva sfaturi care ti-ar folosi, cum ar fi relaxarea sfincteriana, folosirea unui lubrifiant, adoptarea unei pozitii cat mai comode etc.

Atentie la riscul prezentat de catre BTS si fisuri!

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, o mare drama existentiala. Iti multumim ca ne-ai impartasit durerea ta! Sunt sigur ca se vor gasi persoane care sa te ajute in rezolvarea spinoasei probleme.

Asa cum stii din revistele de specialitate Popcorn si Bravo, s-ar putea sa simti o anumita durere si jena in momentul primului act sexual. In rubrica de sexologie a exceptionale reviste Formula ASS sunt cateva sfaturi care ti-ar folosi, cum ar fi relaxarea sfincteriana, folosirea unui lubrifiant, adoptarea unei pozitii cat mai comode etc.

Atentie la riscul prezentat de catre BTS si fisuri!

Si-asa era omu' confuz, tu l-ai bagat de tot in ceata. Cata amabilitate! :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intra pe site-urile de matrimoniale si cauta-ti una mai mare decat tine, de preferat maritata, cu aia n-are de ce sa-ti fie rusine.

Te invata ea una-alta si pe urma gata. Esti boboc.

Te felicit pentru performanta de-a scrie corect gramatical in limba romana.. Ca tine mai rar, in ziua de azi.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intra pe site-urile de matrimoniale si cauta-ti una mai mare decat tine,

...de preferat barbat, sa nu mai avem inca o surpriza ca-si mai lasa vreuna copilul pentru "Fat Frumos cu palosu` gros "... :lol:

 

Sper ca n-am fost rea! Daca am fost, astept liniarul virtual care-mi da peste degetele cu care am tastat! :P

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simt ca parca tot univ. conspira impotriva mea.

 

Este posibil. Aveau nevoie de o virgina pentru a incepe apocalipsa dar cum nu mai au sanse sa gaseasca printre femei, probabil ca s-au reorientat. Eu zic sa te grabesti daca nu vrei sa fii sacrificat.

 

Sper ca n-am fost rea!

 

 

cred ca te-am intrecut, dar am o scuza, si eu eram virgina la 20 de ani :cry:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si-asa era omu' confuz, tu l-ai bagat de tot in ceata. Cata amabilitate! :lol:

Imi pare rau, dar n-a fost in intentia mea. Am fost induiosat de strigatul de ajutor a tanarului domn.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca te-am intrecut, dar am o scuza, si eu eram virgina la 20 de ani

 

Si eu, de-aia incerc sa tratez cu seriozitate subiectul. Eu n-am avut sansa sa am internet la vremea aia, sa pot cere sfaturi.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×