Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce parere aveti voi?

Ca ai impresia ca intr-un baiat (sau altul) iti e salvarea.

Salveaza-te tu pe tine, dezvolta-ti personalitatea si afla ce vrei in viata, in asa fel incat sa nu isi mai permita nimeni niciodata sa iti spuna ca te stresezi degeaba cu anumite nevoi.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt putin mai sentimental si incurabil de romantica, eu am nevoie de iubire si sa mi-o arate

 

 

Adica needy, posesiva, demanding...

Sa stii ca moneda de schimb, adica vaghinul, nu compenseaza pentru "calitatile" alea de mai sus.

In afara de asta, ce oferi tu?

Editat de Pharrell24
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica needy, posesiva, demanding...

Sa stii ca moneda de schimb, adica vaghinul nu compenseaza pentru "calitatile" alea de mai sus.

In afara de asta, ce oferi tu?

 

 

 

eu ma implic total in relatie si ii ofer sentimente si parte din viata mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca ai impresia ca intr-un baiat (sau altul) iti e salvarea.

Salveaza-te tu pe tine, dezvolta-ti personalitatea si afla ce vrei in viata, in asa fel incat sa nu isi mai permita nimeni niciodata sa iti spuna ca te stresezi degeaba cu anumite nevoi.

 

 

 

da asta trebuie sa fac insa incetul cu incetul voi trece peste si ma voi "maturiza"

 

Bine, las' ca te faci tu mare....

 

 

da ma fac mare insa pana atunci sufar.Partea proasta la mine i ca pun toate prostiile la suflet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer mai!!! eu am nevoie de un sfat nu de critici despre scris si alte prostii dak vreti si stiti cum sa ma ajutati scrieti dak nu nu va obositi sa scrieti multulesc anticipat

Tu nu esti in stare sa faci altceva asa ca te-ai preocupat de baieti, ca, deh, altceva e greu, plus ca nu e nici necesar se pare in societate.

Eu nu cred ca vrei afectiune, cred ca vrei ceva jemeker, fitzos, figurant, bashinos. Dar bajetii de genu' isi dau afectiune doar lor insisi, fetitele sunt accesorii pentru ei.

Daca cumva tu chiar vrei afectiune d-aia obsesiva asa... ai nevoie de cineva mai disperat asa si mai inofensiv. Cupleaza-te cu un tocilar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ma fac mare insa pana atunci sufar.Partea proasta la mine i ca pun toate prostiile la suflet

Daca in viata ta nu exista nimic altceva, e logic ca doar asta pui la suflet, ca doar atat ai de pus la suflet, in rest e pustiu, n-ai alte preocupari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×