Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna fetelor respective baieti am si eu o dilema am fost cu un baiat 3 ani si 8 luni insa au intervenit unele problem care ne-a despartit , eu fiind foarte dezamagita mi-am cautat alinarea in bratele altui baiat(dupa ce mam despartit de celalalt) , insa acesta cu care sunt acum este complet diferit , este opusul baiatului pe care il caut deoarece eu sunt putin mai sentimental si incurabil de romantica, , el este un baietas de cartier, nu stie sa isi arate sentimentele , si in plus nici nu stiu daca are ceva sentimente, ne spunem vorbe ca te iubesc insa nu stiu dak le spune macar cu 10 % adevar, si imi este frica de o noua dezamagire . El adesea imi spune ca nu stiu sa ma comport si ca sunt prea geloasa si sensibila insa eu am nevoie de iubire si sa mi-o arate insa el nu prea este preocupat de asta , imi spune ca ma stresez aiurea . Ce parere aveti voi?

 

 

 

 

sa mai raman cu el sau nu?

Editat de Curiozitati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am eu o parere - esti semianalfabeta. Tragic e ca o sa te si inmultesti, dupa cate se pare.

Cinstit... chiar conteaza cu ce baiat stai ? Eu zic ca nu. Daca e necesar iti si explic. Si nu-s rautacios, n-am nimic cu tine, in afara de faptul ca nu stii sa scrii.

Banuiesc ca ai ceva gen 16 ani, nu ?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai dc nu ai nici o parere? nu poti sa nai una

eu doar...stau si ma minunez :crazy:

 

..oare esti reala?

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am 18 ani

 

puteai sa scrii doar asta, ca era tot una

 

 

 

 

 

adica?

 

 

sincer mai!!! eu am nevoie de un sfat nu de critici despre scris si alte prostii dak vreti si stiti cum sa ma ajutati scrieti dak nu nu va obositi sa scrieti multulesc anticipat

Editat de Curiozitati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am 18 ani

 

aaaa, acum e clar...

 

e atat de ceata in mintea ta, de ma mir cum mai vezi sa respiri... lasa dreaq statul cu unii sau cu altii, pune mana pe carte si pe scoala, ca acus vine bacul si parca te vad plangand si dupa el, ca dupa iubilici...

 

ce-o fi, doamne, cu generatia asta? au aflat oare ca noi ne trecem, ca le vine randul sa fie ei pe val, si se grabesc asa de tare?

uneori cred ca doar in pamant o sa mai avem loc sa fim...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaaa, acum e clar...

 

e atat de ceata in mintea ta, de ma mir cum mai vezi sa respiri... lasa dreaq statul cu unii sau cu altii, pune mana pe carte si pe scoala, ca acus vine bacul si parca te vad plangand si dupa el, ca dupa iubilici...

 

ce-o fi, doamne, cu generatia asta? au aflat oare ca noi ne trecem, ca le vine randul sa fie ei pe val, si se grabesc asa de tare?

uneori cred ca doar in pamant o sa mai avem loc sa fim...

 

 

ms oricum de "sfat"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×