Sari la conținut
Forum Roportal
Wemblei

Putin confuz!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua! Am o mica,mare problema daca o putem cataloga in accest mod! De curand sunt prieten cu o fata,suntem impreuna ca sa explic mai concis...! In trecut am mai avut relatii si a fost totul ok! Problema este ca acceasta fata cu care am o relatie daca pot spune asa...este cumintica sau cel putin asa se catalogheaza ea! Acum ca suntem impreuna nu prea stiu ce sa fac...ma refer la modul in care sa o tratez...( tin sa mentionez,acceasta fata este sub semnul scorpionului,iar in trecut am mai avut o relatie cu o fata scorpion iar relatia s-a incheiat cam dupa 1 an si 2 luni...motivul fiind de unul de comun acrod)Acum chiar nu stiu ce sa fac sa nu o dau "in bara"! Ma refer la faptul intrevederilor,sunatului,complimentlelor etc! Pot spune ca ma "bantuie" putin si trecutul! Chiar imi place de ea si pot spune ca ar putea fi ceva frumos!A mai trecut cineva prin sentimentul acesta? Am 18 ani! V-a multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Respect-o.

 

2. Zodiile n-au nicio valoare, nicio influenta, asadar, nu te mai lua dupa ele.

 

3. Intreab-o pe ea ce ne intrebi pe noi, care suntem, in fond, niste necunoscuti.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Respect-o.

 

2. Zodiile n-au nicio valoare, nicio influenta, asadar, nu te mai lua dupa ele.

 

3. Intreab-o pe ea ce ne intrebi pe noi, care suntem, in fond, niste necunoscuti.

 

Da...am tot stat si m.am gandit si la accest aspect...dar fiind la inceput...na...ma gandesc sa nu creada altceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, explica-i ca nu vrei sa inteleaga eronat, spune-i exact la ce te referi saaau...asteapta sa treaca timpul, ar fi pacat sa spui lucruri pe care sa le regreti apoi.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, explica-i ca nu vrei sa inteleaga eronat, spune-i exact la ce te referi saaau...asteapta sa treaca timpul, ar fi pacat sa spui lucruri pe care sa le regreti apoi.

 

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o fata are nevoie de intelegere si afectiune aratai ce simnti insa si spunei ce simnti

 

 

Mai eu m.amn gandit sa incep sprea a o conduce acasa de la scoala macar 1 data pe saptamana!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este posibil ca o fata care nu a mai avut pana acum prieten,iubit....sa nu stie cum sa isi adapteze comportamentul...acum cand are un prieten,iubit...sau scoatem din ecuatie aceasta presupunere?! Multumesc! Astept pareri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×