Sari la conținut
Forum Roportal
keops

2012

Postări Recomandate

Sincer eu sunt de acord ca totusi sfirsitul va veni.....si anul 2012 m-a indignat mult. Citesc tot mai multe posibilitati ce pot sa se intimple in acest an pe net si la televizor. E posibil sa fie o catastrofa sau o aberatie la fel cum a fost si cu anul 2000.

 

Dar ce tot spuneti de anul 2000???Eu unul nu am auzit inainte de 2000 decat o data au de doua ori ca "ar fi sfarsitul lumii in anul 2000" si atunci nici nu au fost argumente aduse....Va rog ILUMINATI-MA ce se spunea de anul 2000?

Editat de _hades_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu adesea auzeam cica ca in anul 2000 Domnul nostru va veni din rai pe Pamint aducind Sfirsitul Lumii; adica toate persoanele vpor muri....unele se vor duce in rai iar altele in iad. Am mai auzit ca Diavolul ar fi trebuit sa vina pe Pamint. Deci dupa cum observi totul e legat de religie, nimic concret....deci dovezi- 0!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu adesea auzeam cica ca in anul 2000 Domnul nostru va veni din rai pe Pamint aducind Sfirsitul Lumii; adica toate persoanele vpor muri....unele se vor duce in rai iar altele in iad. Am mai auzit ca Diavolul ar fi trebuit sa vina pe Pamint. Deci dupa cum observi totul e legat de religie, nimic concret....deci dovezi- 0!

Nu stiu de ce sunt unii asa de obsedati de sfarsitul lumii! Topicul asta nu are nici pe departe o astfel de tema. E vorba de un fenomen astral ce poate genera un camp energetic foarte mare de natura sa produca modificari in structura spatio-temporala a universului - ceea ce e putin probabil. Ultimul astfel de fenomen s-a petrecut acum mai bine de 15 miliarde de ani (Big Bang).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce obsedati? E un subiect ca oricare altul.......despre extraterestri la fel poti sa spui ca suntem obsedati? :spiteful: ca doar acum fiecare vorbeste despre ei......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce obsedati? E un subiect ca oricare altul.......despre extraterestri la fel poti sa spui ca suntem obsedati? :spiteful: ca doar acum fiecare vorbeste despre ei......

E cu totul altceva. Sau te crezi cumva singura in infinit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, desigur ca nu! sansele ca viata sa existe in Univers sunt destul de mari......dupa parerea mea

 

 

Dupa mine prea mari...e (aproape)imposibil sa nu fie altceva acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce ai scris e chiar aproape imposibil de crezut. Vrei ca noi sa credem ca extraterestrii ne-au contactat, ca exista calatoria in timp, ca Pamantul se va opri din rotatia sa... cu alte cuvinte tot ce am crezut pana acum este o minciuna, toata tehnologia de pana acum nu va mai avea nici un rost.

 

De unde ai luat reportajul ala sau ce o fi???...Vreau si eu sa-l iau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://forum.solaris2012.org/index.php

FORUM SOLARIS ......CE NE ASCUND GUVERNELE SI POLITICIENII ???.....Un forum care iti va schimba viata pentru totdeauna si care te va ajuta sa capeti viziunea corecta asupra a ceea ce se intampla acum in lume...... discutii despre EXTRATERESTRII si FENOMENE PARANORMALE ...CONSPIRATII GLOBALE.....UFO...AREA 51....SFARSITUL TIMPULUI....SUPRAVEGHERE GLOBALA...METAFIZICA SI ORIGINEA OMULUI....EXTRATERESTRII IN PRIM PLAN.....FRANCMASONERIE.....MATRIX...ROSWELL......poate te intereseaza....daca da asta este linkul.....te astept sa devii membru........ http://forum.solaris2012.org/index.php

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×