Sari la conținut
Forum Roportal
Cristinacami

Cum sa ma vindec...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Poate-i una urata si neingrijita...si l-a determinat sa plece. E adevarat si ca el n-a procedat corect.

 

da , si el si-a ales-o si a stat cu ea 7 ani.

io cred ca el e genul care tot timpul si-a asigurat niste "rezerve", asa ca a ales sa incheie relatia asta ,cind a avut unde sa se duca.

 

intotdeauna cel care e parasit ramine surprins pt ca e cel prezent in relatie.

cel care e satul, nu sufera ca pleaca , ba are si chef de alte iesiri rapid, doar a fost decizia lui, nu una impusa.

Editat de YasmiSL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amarena a dedus corect. Sunt aspecte importante, pe care unele femei le neglijeaza, si nu toti barbatii sunt comunicativi.

Nu zic ca-i cazul aici (doar initiatoarea stie) si nici ca el a procedat corect, la final sau in timpul relatiei. Habar n-am.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu contest , exista, insa nu ai cum sa deduci asta din postarile ei si remarca ta a fost rautacioasa.

Mutam camera pe ea ca-i urita si s-a neglijat , sa-l lasam pe el ca nu stie intretine o relatie, nu spune ce vrea si alege sa joace la dublu si s-o lase cu curu-n balta tocmai cind e la greu. Urit !

 

Si varianta mea e posibila nu ?? As putea zice ca am dedus corect.

Editat de YasmiSL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt urata dar nici manechin.Sunt o fata normala, nici prea prea nici foarte foarte. In comparatie cu el pot sa zic ca sunt chiar frumoasa . :yes:

Atrag priviri, sunt invitata la suc de barbati.

Ce imi reprosez ca poate da, nu am incercat sa il seduc, sa il atat mai des. La un moment dat a devenit o rutina totul.

Am si eu partea mea de vina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atrag priviri, sunt invitata la suc de barbati.

 

 

cum sa te vindeci? iesi la suc cu barbatii care te invita :)

Editat de Al Micu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema este ca am o fixatie pt el. Are niste lucruri bune care nu le vad la ceilalti si compar .

Dar o sa ies poate asta o sa ma ajute.

Editat de Amarena
scos citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

foarte bine, compara, sunt cupluri in care partenerii sunt fericiti , nu stau intr-o relatie duplicitara 1.5 ani.

 

adica, vezi si ce au altii bun si vezi si ce defecte are el, ca si el a participat la rutina relatiei voastre.

clar e si vina ta, dar asta nu-l absolva pe el.

Editat de YasmiSL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caz rezolvat.

Rog initiatoarea sa ne tina la curent cu noile achizitii si sa nu ne priveze de detalii (de-alea...importante...spiteful.gif).

Ati vazut ce buni suntem in echipa? O sa falimentam cabinetele de psihoterapie...

Pai ce, un psiholog care incaseaza niste bani, are curajul sa-i spuna pacientului ca-i nasparliu si d-acolo i se trage? rotflmao.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hei ! Sunt Cristina. M-am despartit de vreo 3 luni de prietenul meu. Am stat 7 ani impreuna. Trec printr-o perioada foarte grea : am atacuri de panica, nu imi mai gasesc un sens in viata asta, m-am izolat in casa. Din pacate sunt si in somaj si imi umplu greu timpul. Fostul meu prieten si-a gasit deja pe cineva. Si ma deranjeaza, nu stiu de ce ca doar e liber acum si poate (in ultimul 1.5 ani m-a inselat).Cand ma gandesc ca acum poate sa iasa in oras, sa faca gesturi frumoase iar cand eram impreuna statea toata ziua la calculator. Simt ca mi se rupe sufletul si ma simt ca o "carpa" care e inlocuita imediat.Nu stiu cum sa imi revin... Stiu ca trebuie sa ies, sa uit, sa trec dar CUM.. sa fac asta, CUM sa uit 7 ani asa de usor ?

Un suflet ranit se vindeca cu o mangaiere noua,deci cauta-ti pe altcineva,nu sta si suferi ca el e mandru ca tu suferi asta avrut de fapt,unii barbati sunt atat de badarani.Iesi,distreaza-te,uita fa ceva nu mai sta in casa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un suflet ranit se vindeca cu o mangaiere noua,deci cauta-ti pe altcineva

Si as spune eu, treci apoi mai departe. Nu te marita cu cel care te-a scos din depresii. Nu e prea indicat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×