Sari la conținut
Forum Roportal
Myx222

Cum se abordeaza o fata in mijloacele de transport in comun ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va rog sa imi spune si mie cineva cum se abordeaza o fata in mijloacele de transport in comun, mai ales daca ea de ceva semne cum ar fi o privire fugara, un zambet, etc. ???

 

 

rog pe cineva sa imi spuna cum se poate deschide o discutie, mai ales daca eu cunosc traseul ???

 

 

astept raspuns.

 

multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu eu...tre' sa fie langa taxator, tre' sa fie aglomerat..te prefaci ca incerci sa compostezi si o atingi pe sani.Ea o sa-ti spuna chestii de genul : magarule, te plesnesc de nu te vezi, esti un bou etc.

Tu nu te panichezi, chiar daca se uita toata lumea la tine, aici intervine zambetul...daca ai dinti lipsa, zambesti si tu cu gura inchisa, ca oricum o sa se prinda dupa mimica fetzei ca tu zambesti, eh, dupa ce zambesti(cum poti si tu) ii spui: ma scuzati domnisoara, nu am vrut sa va ating sanii, a fost o chestie involuntara, mana mea a fost atrasa ca prin magie de formele de sub tricou, eu doar incercam sa compostez biletul asta(ii bagi biletul in ochi aici) dupa aia o intrebi unde e oricare statie, nu cobori, astepti sa coboare ea, atunci cobori si tu dupa ea, daca nu are prieten caruia ii spune ce i-ai facut in autobuz, inseamna ca nu te bate nimeni azi, deci ai ajuns in ultima faza a planului tau machiavelic.

Te duci langa ea, ii mirosi parul...ii spui ca miroase frumos si ca sigur poa' sa treaca de badigarzi si dupa aia, cu cea mai suava voce a ta, ii spui ca iti plac ochii ei si ca ar fi frumos sa va vedeti la un 3 in 1 la tine acasa, daca asta nu merge...ii spui ca ai un poster cu Michael Jackson la tine in camera.

  • Upvote 9

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine cand m-a abordat o fata (ce-i drept in statia de tramvai) nici nu mai stiu cum a facut-o. Pur si simplu s-a bagat in seama cu mine. Apoi totul a decurs de la sine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca urci inaintea ei, ocupa un loc si cand urca ea ii dai locul. :roll: Ii spui ca l-ai pastrat special pentru ea.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca urci inaintea ei, ocupa un loc si cand urca ea ii dai locul. Ii spui ca l-ai pastrat special pentru ea.

Daca nu ma insel prin autobuzele din Romania se urca pe toate usile, deci daca el se urca prin spate si ocupa un loc acolo, iar ea se urca prin fata ? :lol:

Si daca mai e si aglomerat autobuzul, apai noroc bun sa o gaseasca sa-i cedeze locul.

Apropo, se mai sta pe scari cand e arhiplin trolebuzul ?

Eu zic ca cea mai efectiva metoda ar fi sa se aproprie de ea si sa se "impiedice" cazand cu fata in decolteul ei, dupa care timid sa-si ceara scuze. Exista riscul ca va primi o palma zdravana, dar poate nu. In orice caz gheata va fi sparta si se poate incepe conversatia. :rot:

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×