Sari la conținut
Forum Roportal
tisepare

Cel mai idiot joc

Evaluează acest topic

  

10 membri au votat

  1. 1. Care considerati ca e cel mai "fenomenal" joc pe calculator?

    • counter strike (aka cantăr straic)
    • wow (aka uou)
      0
    • amandoua
    • altu'


Postări Recomandate

asta apropo de blablabla si curiozitate. si sa vad si eu cum se face un chestionar pe forumu' asta. :crazy:

cre' ca trebuia sa-l pun la chestionare. :think: sorry! :>

Editat de Methala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai comparatia dintre astea doua mi-a starnit mie curiozitatea pă moment. apoi criteriile de catalogare...nu stiu. pur subiective. mie mi se pare idiot counter strike pt ca faci exact acelasi lucru runda dupa runda, iar wow pt ca pierzi o gramada de ore la calculator ca sa iti cresti personajul, iar dupa ce ajungi la nivel maxim, te duelezi cu aia si iar faci acelasi lucru de fiecare data. are un plus ("lumea" mare; te poti plimba de colo colo ca si cum ai fi in excursie :blink: ), dar e insuficient (dp meu dv). mie mi se pareau interesante fps-urile alea gen Hitman. am jucat o data parca, si mi-a placut. te baga mai bine in pielea personajului si in povestea jocului. parerea mea! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu le-am jucat pe amandoua...excesiv.

Counter am jucat de la prima versiune, m-a prins jocul asta pentru ca mi-a placut mai mult decat quake, pentru ca mergeam toata noaptea sa luam pachet de noapte la sala de net 10-12 prieteni(nu aveam pc acasa cam nici unul pe atunci) si pentru ca e de 10 ori mai tare cand stii ca il "omori" pe unul care nu stie sa piarda.

Wow, well..:lol: wow mi-a mancat vreo 7 luni din viata, am inceput sa-l joc din cauza ca toti prietenii mei il jucau...al doilea joc in care am reusit sa stau 30 de ore fara sa dorm.

Cand faceam level maxim, mergeam in instante sau sa facem pvp.

Nu le mai joc, de fapt nu mai joc nici un joc excesiv, le iau, le termin si cam atat....mi-e teama sa ma apuc de Skyrim totusi :lol2:

 

http://www.youtube.com/watch?v=oSL-r9AIEEU

Ca tot venise vorba de RPG.

Bine, nu venise, am adus-o eu :lol:

Editat de Pharrell24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ambele. Le detest.

te cred. :crazy:

 

De skygrim mi-a mai zis cineva. parca seamana cu gothic (sau asa ceva :think: ). imi place si genul asta, dar pacat ca nu am timp de ele. parca tot cateva runde de cantăr straic ar merge mai degraba. cat sa-i oftic pe fraieri, si gata! :tease: :o:

Editat de Methala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De skygrim mi-a mai zis cineva. parca seamana cu gothic (sau asa ceva :think: ).

Pfff, de astea nu am auzit, sunt in urma rau, da' ma pun eu la curent. La batranetile mele, e greu sa tii pasul cu tineretul asta. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pfff, de astea nu am auzit, sunt in urma rau, da' ma pun eu la curent. La batranetile mele, e greu sa tii pasul cu tineretul asta. :crazy:

Miss, nu trebuie. :)) Adica nu pierzi nimic. :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×