Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce melodie va incita cel mai mult pe ringul de dans?

Postări Recomandate

pai atunci sa ma inviti si pe mine :cry: acu, pe bune, mi se par super tari melodiile, amandoua sunt senzuale..daca stii cum sa dansezi pe ele, ai orice tip la picioare :) aah...si era sa uit..alta melodie din top ar fi Chocolate a lui Kylie Minogue...o asculti si intri in atmosfera..cu toate ca pe asta dansezi intr-un ambient mai retras...nu in discoteca 8)

 

 

Parerea mea: NU exista pasi sau reguli de dans de discoteca !!! te misti cum iti dicteaza inima si te simti dupa muzica respectiva.

 

 

Don't Let Me Down de The Beatles !!!

 

 

Aproape ori ce party se incheie cu acest cantec foarte emotiv, cel putin pentru mine, insa am observat si pe altii ca se simteau la fel ca mine !!!

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea mea: NU exista pasi sau reguli de dans de discoteca !!! te misti cum iti dicteaza inima si te simti dupa muzica respectiva.

Don't Let Me Down de The Beatles !!!

Aproape ori ce party se incheie cu acest cantec foarte emotiv, cel putin pentru mine, insa am observat si pe altii ca se simteau la fel ca mine !!!

 

nu ma refeream la anumiti pasi de dans, ci la un anumit mod..ca daca dansezi pe melodiile astea cu influente de rock sau muzica populara poti sa fii sigura ca in loc de infierbantare le faci un dus rece :cry:

Era vorba de o anumita lascivitate.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma refeream la anumiti pasi de dans, ci la un anumit mod..ca daca dansezi pe melodiile astea cu influente de rock sau muzica populara poti sa fii sigura ca in loc de infierbantare le faci un dus rece ;)

Era vorba de o anumita lascivitate.. :cheer:

Snoop Doggy Dog :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

niciodata nu ma pot abtine cand e vorba de freestyle project...sau music instructor..desi nici o disco nu foloseste asa ceva....sau M I mai greu...da norocu meu cu Toni feat Corina - Quieres una aventura...are un ritm freestyle pe la mijloc...yeye..cat ma bucur de secundele alea.,..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The Contours- do you love me

 

Robert Palmer & UB 40- I'll be your baby tonight (super! :cheer: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×