Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce melodie va incita cel mai mult pe ringul de dans?

Postări Recomandate

... Deci spunetzi-mi o melodie (facultativ si un anume gen muzical, daca nu vedetzi altul mai provocator) care daca v-ar pune-o DJ-ul din club la un party, pur si simplu atzi fi in stare de multe... :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... Deci spunetzi-mi o melodie (facultativ si un anume gen muzical, daca nu vedetzi altul mai provocator) care daca v-ar pune-o DJ-ul din club la un party, pur si simplu atzi fi in stare de multe... :salut:

[/qu

 

 

mi-e imi place sa simt muzica..si prin dans ma exprim cel mai bine..ce se intampla in jurul meu nu ma intereseaza..cand ma simt bine dansez pe orice gen de muzica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate fiecare danseaza pe alt gen de muzica, dar as vrea si eu sami spuneti nume de piese pe care va place sa dansati sau care va fac sa va simtiti mai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate fiecare danseaza pe alt gen de muzica, dar as vrea si eu sami spuneti nume de piese pe care va place sa dansati sau care va fac sa va simtiti mai bine

:yes: Dar numai una sau cateva? In cazul asta, n-ar mai exista cluburi si discoteci. :) As incepe, dar mi-e f greu sa aleg..., cu... Technotronic - Here we go! ! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salt n' peppa (sper ca asa se scrie) - Push It

si of course... You can leave you're hat on...

aahhh si John Creamer : Last night I was dreaming - beton melodia

si ca tot mi-am amintit de TLC - Red Light Special

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×