Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei Stinga

Daca ai fi Imparatul/Imparateasa lumii intregi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As desfiinta toate legile si m-as tavali pe jos de ras, uitandu-ma la oamenii care vor fi debusolati nestiind ce sa faca in libertate.

Asta pana i-ar veni unuia ideea sa te ia de crac si sa te arunce pe fereastra. :lol: Nu exista nicio lege care sa-l pedepseasca, le-ai desfiintat pe toate, iti amintesti? :D

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista nicio lege care sa-l pedepseasca, le-ai desfiintat pe toate, iti amintesti? :D

 

Chiar atat de rai sa fie oamenii, n-ar putea oare convietui in pace si fara frica de pedeapsa?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar atat de rai sa fie oamenii, n-ar putea oare convietui in pace si fara frica de pedeapsa?

Te mira? Cei mai multi nu fac rau de frica, nu din convingere ca trebuie sa se comporte intr-un fel anume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As organiza o competitie sportiva majora in Romania (olimpiada, campionat european sau mondial de fotbal).

As da probabil anumite decoratii personalitatilor pe care le apreciez.

As mai incerca sa aduc laolalta valorile (cum ar fi ale cinematografiei) in crearea a ceva frumos, cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-aş face piramide pira piramide, mi-aş lua cămile, biştari, maşini şi lăutari şi aş instaura monarhia rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×