Sari la conținut
Forum Roportal
janinutza

De ce ne dam seama de lucrurile valoroase atunci cand le pierdem?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de ce abia dupa ce pierdem pe cinva ne dam seama cat de valoros era pentru noi??eu,spre exemplu m-am despartit de prietenul meu si nu stiu sigur a cui a fost vina.noi inca mai tinem unul la celalalt dar nu avem curajul de a ne vorbi.ma intreb in fiecare zi de ce??

 

 

 

 

Nu lasati trecutul sa va spuna cine sunteti,conteaza doar ceea ce veti deveni!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce abia dupa ce pierdem pe cinva ne dam seama cat de valoros era pentru noi??eu,spre exemplu m-am despartit de prietenul meu si nu stiu sigur a cui a fost vina.noi inca mai tinem unul la celalalt dar nu avem curajul de a ne vorbi.ma intreb in fiecare zi de ce??

Nu lasati trecutul sa va spuna cine sunteti,conteaza doar ceea ce veti deveni!!

asta sigur este varsta!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce abia dupa ce pierdem pe cinva ne dam seama cat de valoros era pentru noi??eu,spre exemplu m-am despartit de prietenul meu si nu stiu sigur a cui a fost vina.noi inca mai tinem unul la celalalt dar nu avem curajul de a ne vorbi.ma intreb in fiecare zi de ce??

Nu lasati trecutul sa va spuna cine sunteti,conteaza doar ceea ce veti deveni!!

 

 

Pt ca atunci cand il ai il privesti ca o proprietate de drept cand il pierzi faci o retrospectiva, cine era, cum era...

Nu lasa timpul sa treaca, s-ar putea ca atunci cand va decideti sa vb iarasi va fi prea tarziu. Simti ca-l vrei inapoi, nu intarzi sa-l iei :salut: Timpul nu lucreaza in favoarea voastra de data asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu cred ca asa este omu in general!!!Desi cineva iti zice ca asa este bine pana nu te lovesti de e, nu te lasi sa vezi cum este!!!Nu iti dai seama ca este valoros pana nu vezi ca ai gresit!!!Dar asta este asa este omu!! :salut:

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca atfel nu ar exista sentimentele de genul plictiseala, obisnuinta.. firea si natura omului este suficient de complexa pentru a ramane undeva in negura

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca intelegem valoarea unei persoane si pe parcurs, insa nu in mod constient. Dupa ce pierdem acea persoana, incepem sa gandim mai mult... insa probabil ca uneori sfarsitul unei relatii este inevitabil...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×