Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

De ce isi anunta unii plecarea de pe forum?

Postări Recomandate

Probabil de nervi. Cand cineva se enerveaza nu are neaparat cea mai potrivita abordare a unei probleme. Suntem oameni :pardon: .

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Clasic.

Ca sa atraga rugaminti sa ramana care sa-i hraneasca orgoliul infometat de atentie.

Este o technica folosita in viata de si cu zi constant.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu pe nimeni sa-si fi anuntat plecarea. In afara de tipa care se spala cu sapun si-si dadea cu deodorant in fiecare zi . Dar sunt convinsa ca se va intoarce cand o sa i se termine sapunul.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu mai tin minte care si-au anuntat plecarea (poate si eu), dar stiu ca s-a intamplat. Am fost de fata.

 

De ce simt(im) nevoia sa ia(luam) o asemenea decizie cu surle si trambite, ca si cum ar fi de interes public?

Ce vor/vrem sa demonstreze/demonstram, eu/tu/el/ea/ei/ele/noi/voi nu inteleg/e/m/i.

Editat de Olivier Dzidzi
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu mai tin minte care si-au anuntat plecarea (poate si eu), dar stiu ca s-a intamplat. Am fost de fata.

 

 

Poate ai facut-o ca sa ne menajezi sentimentele noastre pure si inocente? Sa ne obisnuim din timp cu gandul ca nu mai are cine sa ne intrebe daca facem rau si sa raspunda nmi la problemele noastre esentiale. Pentru acceptare :cheers: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×