Sari la conținut
Forum Roportal
ElevenOnly

Ce cadou sa fac?

Postări Recomandate

De cate ori ai fost in situatia de a cauta un cadou potrivit pentru o ocazie speciala, pentru a face o surpriza placuta cuiva drag, sau, de ce nu, pentru a-ti bucura tie sufletul ? De prea multe ori�nu-i asa ?
Pentru mine, produsele handmade au un farmec aparte. Imi plac bijuteriile, jurnalele si albumele cu coperti din piele, batistele de buzunar� mai ales ca cele mai multe sunt unicat sau serii limitate si mai ales pot fi personalizate cu initialele numelui. Toate aceste mici detalii fac diferenta , dau un plus de farmec si valoare unor obiecte care pot deveni cadouri de nerefuzat . Cu siguranta vor aduce un zambet pe chipul celei/celui care le va primi.
Vei gasi cateva lucruri frumoase aici :
 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine, ...

 

ideea de cadou este ceva de care ma bucur personal, iau pe mine, pot sa-l maninc sau e aproape de mine in orice caz sau imi face bine :crazy: Azi de exemplu am fost la salonul de femei la cozmetica, mani si pedichiura, sambata merg la coafor. Mi-am daruit ceva util ca sa ma simt mai frumoasa si in mai bune spirite. Se vede pe mine ca merg mai confident, hainele noi stau mai bine pe mine ca asa vreau eu sa ma simt ... mai inalta ca altadata.

Am dat un ban dar nu regret. Pe lucruri care colecteaza numai praf, nu dau bani.

Nu ma fac mai fericita, nu-mi plac, nu le apreciez si nu vreau de la nimeni asa ceva.

La nimeni n-as da un cadou inutil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de fiecare data cand trebuie sa fac un cadou ma intreb ce i s-ar potrivi pers in cauza depinde de gusturi, preferinte etc.etc. vroiam sa ii fac mamei un cadou de Paste pe care sa il pot returna daca nu ii place, nu i se potriveste.. asa ca am rascolit netul si am descoperit un site www.welovecouture.ro cu hainute, accesoriii si genti care iti permite sa platesti tu comanda si coletul sa ajunga la o alta persoana la orice adresa vrei. asa ca mi-a venit ideea sa ii fac o surpriza mamei si am comandat o geanta de piele si am trimis-o la mama iepuras de Pasti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu i am comandat prietenului meu un Ceas de barbati dar trebuie inainte sa te hotaresti sa ii cunosti gusturile,daca este o persoana mai sportiva sau mai eleganta

Editat de BlueS
Edit link.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumim pentru site-ul care ne arata de unde sa cumparam ceasuri si care ne invadeaza PC -ul!! :crazy:

Editat de BlueS
Scos citat.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu i am comandat prietenului meu un Ceas de barbati

 

Moda ceasurilor a cam trecut :P Se mai poarta doar Rolex asortat cu frac. Un cadou frumos pentru un barbat, il poate constitui o trusa de barbierit, mai ales pentru cei care-s mai lenesi si se rad o data la 4-5 zile. Link n-am de unde sa-ti pun, dar sunt sigur ca te descurci si fara el ;)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de cadouri pentru barbati, mai nou am auzit alta fitza !! :doh: Cica se poarta armele sportive de vanatoare cu care sa mearga la n'stiu ce club de tir !! :swoon:

Probabil ca se asorteaza si vreun ceas la chestia asta !! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×