Sari la conținut
Forum Roportal
Roxette rucs

Imi place de un baiat care are prietena...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

L-am cunoscut la ziua unui prieten,am inceput sa vorbim pe facebook si pe mess,ne cunoastem de 2 luni jumate.El era cu o tipa dar s-au despartit,si spunea ca nu ii mai pasa de ea si incerca sa scape,sa o indepartese parea f suparat ca ea se tot tinea dupa el,dar cu toate acestea el a hotarat sa-i mai dea o sansa iar acuma sunt impreuna.Mie imi spune ca nu ii place sa vb despre ea si evita subiectul mereu spunand ca imi va da explicatii mai tarziu si voi intelege totul.Cred ca el vb si petrece mai mult cu mn decat cu ea,ne vedem in fiecare zi,ma ia de la sc, vb la telefon ne trimitem mesaje,imi face complimete,imi spune ca ii place personalitatea mea,iesim in wekend,acuma am facut rubeola si imi spune mereu ca ii este dor de minedar cu toate astea el este cu ea...Chiar tin la el poate chiar mai mult de atat :(((( si nu ma simt oke cand ii vad impreuna,ce as putea face ?ar trebuii sa-i spun ceea ce simt?daca relatiile dintre noi nu vor mai fi aceleasi?HELP MEEEE X_X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa il lasi si sa iti gasesti un baiat care sa iti acorde atentie doar tie...mie mi se pare ca pentru el esti un fel de "plan de rezerva"...

Editat de Amarena
edit culoare font, culoarea utilizata este cea a forumului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-as raspunde ca barbat da' scrie te rog si varsta voastra, sa stiu cum formulez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa il lasi si sa iti gasesti un baiat care sa iti acorde atentie doar tie...mie mi se pare ca pentru el esti un fel de "plan de rezerva"...

Sau ma considera doar o prietena?Motivul despartirii lor era faptul ca ea era f geloasa iar dupa despartire se tinea dupa el a fost la el acasa si a inceput sa-l implore sa planga iar colegii lui ii tot spuneau hai mey impacate cu aia....Si l-am intrebat "si?...si-a mai schimbat din atitudine" iar el raspundand ca da dar nu vrea sa vb despre asta...

 

E frumos rau baiatu' ala ?

Nu e cine stie ce,dar comportamentul este atuul sau .Sincer nu's asa superficiala ca sa-mi pese doar aspectul...ca nu vb cu cu**l lui,tre sa ai ce vb cu o persoana(scuzati expresia):D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce pot sa zic...nu are ganduri tocmai seriose cu tine...intelegi tu...Vrea altceva , nu prietenia ta.

Daca-ti place de el, poti sa-l testezi, dar sa nu cedezi, pt. ca imediat ce va avea prilejul, o sa-ti faca acea propunere de care-ti zic.Va fi repede de tot...imediat ce te faci bine si gaseste o locatie disponibila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e cine stie ce,dar comportamentul este atuul sau .Sincer nu's asa superficiala ca sa-mi pese doar aspectul...ca nu vb cu cu**l lui,tre sa ai ce vb cu o persoana(scuzati expresia):D

Ce ai tu de vorbit cu el ? In afara de faptul ca e interesant ce face el din punctul tau de vedere, ca probabil are o viata mai palpitanta decat a ta si ca, daca vrea, spune glume si tu razi ?... Si ca e mai mare... Si cool... si...

Intelegi acum ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce ai tu de vorbit cu el ? In afara de faptul ca e interesant ce face el din punctul tau de vedere, ca probabil are o viata mai palpitanta decat a ta si ca, daca vrea, spune glume si tu razi ?... Si ca e mai mare... Si cool... si...

Intelegi acum ? :)

Nu cred ca ma cunoasteti nici pe mn nici pe el,daca nu aveam ce vb cu el si el cu mn,relatia dintre noi s-ar fi distantat de mult,din moment ce vb in fiecare seara,dimineata si nu numai despre noi despre orice...Mentalitatile oamenilor sunt diferit si poate si mentalitatea mea e dif fata de mentalitarea sorati sau a fostei tale prietene,(daca crezi ca asa gandesc eu sau fetele in general)inseamna ca ai dat de un specimen din acesta pe parcursul vietii tale,dar nu toata lumea este lafel,nu e cool sa fi ca restul lumii trebuie sa iesi in evidenta prin gandire,nu toti pot face asta si nu spun ca eu o pot face dar cred ca sunt un pikutz mai evoluata de atat;)Ms de sfat oricum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×