Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Etichetarea si prejudecatile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si in Israelul antic, secta era folosit in sensul de care spui tu, Naeema - fariseii, saducheii.

 

Exact. Am urmarit odata un documentar cu niste evrei si cand au fost intrebati ce fel de iudaism practica, au spus ca fac parte din secta hasidica.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care nu-i ortodocsi e secte si e deia care stinge lumina si se f...te intre ei pe apucate.Are pe necuratu in iei...mamaie...

Asa-mi spunea o vecina...laugh.gif

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si-aici, pe forum, era cineva convins ca se stinge lumina si care cu cine-apuca. :doh: I-am zis sa-mi zica unde-a vazut asta, da' n-a mai stiut sa zica.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cuvantul SECTA observ ca spala creiere fara sa trebuiasca sa fii adeptul vreuneia.

 

Sora, este vorba de necunoscut. Necunoscutul mereu l-a intrigat/speriat/provocat/enervat pe homo sapiens sapiens.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sora, este vorba de necunoscut. Necunoscutul mereu l-a intrigat/speriat/provocat/enervat pe homo sapiens sapiens.

 

 

Te inteleg. Si necunoscutul meu l-a speriat pe homo erectus.

 

 

@ InPing : cand mai vorbeste mamaie ortodoxa asa, ia intreab-o tu cum e cu miercurea oarba :spiteful: .

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inapoi la subiect, va rog, acesta e un topic despre ciocolata, nu despre gangbang pe nevazute.

Pai Aseneth, draga lu matusa, si gangbangul pe vazute ori nevazute, de care sunt suspectati sau acuzati sectantii, se incadreaza la capitolul "etichetari si prejudecati" nu ? :lol:

Apropo, asta am auzit si eu cand eram mica, despre pocaiti, cum ca se strang in temple, sting lumina si everything goes, tata cu fiica, vecini intre ei, frate cu sora, etc.

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Denumirea de templu pentru cladirea in care se intalnesc o au doar penticostalii. Am fost in vizita la doua "fractiuni" de penticostali, nu s-a stins lumina niciodata.. Oi fi nimerit in zilele de post.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost in vizita la doua "fractiuni" de penticostali, nu s-a stins lumina niciodata.. Oi fi nimerit in zilele de post.

Mai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×