Sari la conținut
Forum Roportal
Nellla

Apidermin 40mg sau apidermaliv pentru ten atipic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna seara,a folosit cineva apidermin si/sau apidermaliv? care este mai bun,exceptand faptul ca apidermin este foarte grasa.Crema este prezentata ca fiind tolerata de tenurile fff sensibile este adevarat?tenul meu este mixt dar deshidratat momentan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

apidermin

Crema este prezentata ca fiind tolerata de tenurile fff sensibile este adevarat?

Da, este adevarat. Mama mea foloseste Apidermin de o viata. Are tenul fff sensibil. Absolut orice alta crema a incercat de-a lungul timpului, i-a produs alergie. Doar Apiderminul l-a tolerat . Gratie si lui, acum la cei 71 de ani are un ten f frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, este adevarat. Mama mea foloseste Apidermin de o viata. Are tenul fff sensibil. Absolut orice alta crema a incercat de-a lungul timpului, i-a produs alergie. Doar Apiderminul l-a tolerat . Gratie si lui, acum la cei 71 de ani are un ten f frumos.

[/qu

in descrierea produsului este precizat si faptul ca are actiune asupra ridurilor in cazul in care tenul nu prezinta riduri dauneaza cumva avand o actiune prea puternica asupra pielii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in descrierea produsului este precizat si faptul ca are actiune asupra ridurilor

 

in cazul in care tenul nu prezinta riduri dauneaza cumva avand o actiune prea puternica asupra pielii?

Nu. Mama mea folosea de tanara, cand nu avea riduri. Nici acum nu prea are. :roll:

Editat de Melissa Rebeca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×