Sari la conținut
Forum Roportal
Cornel11

Caut loc de munca

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va rog sa ma ajutati!Sant antr-o situatie fara iesire.Fac apel la oamenii de bine din tara aceasta an special la cei din Iasi.Nu vreau nimic degeaba. Vreau sa muncesc doar,sant zugrav finisaje interioare am peste 15 ani vechime pe Cartea De Munca.Am rate am o somatie de executare silita voi ramane an strada poate cu sotia si copilul de 16 ani. Nu gasesc de munca an domeniul meu la Iasi.Simt ca anebunesc credeti-ma!Pana la sfarsitul lunii trebuie sa dau 3milioane la banca altfel ma executa silit si nu am de unde.Le-am spus ca abia am gasit de lucru si ca la sfarsitul lunii le dau 3 milioane.Nu am gasit nimic de munca an Iasi.Nu am de unde sa le dau.Ce ma fac? Nu vreau publicitate sau mila,vreau sa gasesc de lucru atat.Sotia e bugetara la un spital baiatul, an clasa a 7-a.Sant din Iasi.Nu mai rezist cred ca o ia-u razna pana la urma,si o termin cu toate. Va rog, ma poate ajuta cineva?Multumesc mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa ma ajutati!Sant antr-o situatie fara iesire.Fac apel la oamenii de bine din tara aceasta an special la cei din Iasi.Nu vreau nimic degeaba. Vreau sa muncesc doar,sant zugrav finisaje interioare am peste 15 ani vechime pe Cartea De Munca.Am rate am o somatie de executare silita voi ramane an strada poate cu sotia si copilul de 16 ani. Nu gasesc de munca an domeniul meu la Iasi.Simt ca anebunesc credeti-ma!Pana la sfarsitul lunii trebuie sa dau 3milioane la banca altfel ma executa silit si nu am de unde.Le-am spus ca abia am gasit de lucru si ca la sfarsitul lunii le dau 3 milioane.Nu am gasit nimic de munca an Iasi.Nu am de unde sa le dau.Ce ma fac? Nu vreau publicitate sau mila,vreau sa gasesc de lucru atat.Sotia e bugetara la un spital baiatul, an clasa a 7-a.Sant din Iasi.Nu mai rezist cred ca o ia-u razna pana la urma,si o termin cu toate. Va rog, ma poate ajuta cineva?Multumesc mult!

Ai incercat la Hala Centrala?

Sau te-ai gandit sa incerci alt domeniu? Vanzator, sofer de taxi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/lucrator-sortator/508384/sqi

 

http://www.anunturi.biz/anuntul/1195842/caut-persoane-necalificate-pentru-a-munci-la-o-fer

 

 

Buna. Incearca variantele de mai sus. Mai exista posibilitatea sa mergi sa lucrezi dincolo pentru o perioada.

Muncitori in constructii se cauta din cate am vazut eu mai mult in afara Iasiului..cu o chirie modesta pentru o perioada ai putea sa incerci si asa ceva.

Nu ai putea angaja apartamentul pentru o perioada si sa te muti cu familia undeva unde sa fie mai ieftin...sau poate la rude apropiate intr-o camera?..sau, cate camere ai?..daca ai 3 camere, ai putea face schimb cu un apartament de 2 camere si restul de pret i-ai lua in mana.

 

 

ps: nu am inteles care e faza cu 3 mil? te referi la 300 RON?

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×