Sari la conținut
Forum Roportal
Siluna

Cit de Frumoasa Sint!

Postări Recomandate

Increderea in tine, femeie, este cel mai de pretuit atuu.

 

Eu sint una dintre ele!

 

O:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Increderea in tine, femeie, este cel mai de pretuit atuu.

 

Eu sint una dintre ele!

 

O:)

 

 

Iar ai scrantit-o. Ai deschis si ai scris un fel de "oglinda,oglinjoara, care este cea mai frumoasa din tara"... :cheer:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:mda:

Frumusetea e destul de relativa si depinde foarte mult de gusturi.

Cand te-apuci sa dai sfoara-n tara cat de frumoasa esti,o poti face din doua motive:

- esti o persoana narcisista si superficiala, ai nevoie de atentie si te consideri cumva buricul pamantului, ceea ce te transforma de cele mai multe ori intr-o persoana indizerabila.

- sau incerci sa te convingi pe tine insati ca esti ...frumoasa,din nevoia de aprobare si de a te simti bine cu tine.Tradeaza un soi de nesiguranta de sine.

O femeie frumoasa, care stie cine e si ce poate, actioneaza in consecinta,lasand faptele sa vorbeasca.E sigura pe ea si nu are nevoie de aprobarea nimanui. Oglinda ii da toata aprobarea necesara 8)

Editat de RTFM
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar ai scrantit-o. Ai deschis si ai scris un fel de "oglinda,oglinjoara, care este cea mai frumoasa din tara"... :cheer:

 

 

Si care e baiu?

 

Ca nu mi-a luat-o nimeni inainte, sau ce?:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O, da' chiar asteptam topicul asta.spiteful.gif

De cand mi-ai dat de inteles ce preferinte ai, nu mai am nici somn...si nici nu pot spune aici de ce...ca nu-i regulamentar...

Chiar asa...pune draga o poza...ca innebunim p'acilea...laugh.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa pui o poza neaparat sa-mi dau cu parerea

increderea ta poate fi inselatoare

 

 

Poza am pus.

 

Ca a ta, dar luata in obiectiv din fatza, nu din spate,........daca m-ai vedea din spate,...........

 

:mda:

Frumusetea e destul de relativa si depinde foarte mult de gusturi.

Cand te-apuci sa dai sfoara-n tara cat de frumoasa esti,o poti face din doua motive:

- esti o persoana narcisista si superficiala, ai nevoie de atentie si te consideri cumva buricul pamantului, ceea ce te transforma de cele mai multe ori intr-o persoana indizerabila.

- sau incerci sa te convingi pe tine insati ca esti ...frumoasa,din nevoia de aprobare si de a te simti bine cu tine.Tradeaza un soi de nesiguranta de sine.

O femeie frumoasa, care stie cine e si ce poate, actioneaza in consecinta,lasand faptele sa vorbeasca.E sigura pe ea si nu are nevoie de aprobarea nimanui. Oglinda ii da toata aprobarea necesara 8)

 

 

Posibil, poate asa ai face tu!8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O, da' chiar asteptam topicul asta.spiteful.gif

De cand mi-ai dat de inteles ce preferinte ai, nu mai am nici somn...si nici nu pot spune aici de ce...ca nu-i regulamentar...

Chiar asa...pune draga o poza...ca innebunim p'acilea...laugh.gif

 

 

Ce preferinte am, ca nici eu nu stiu!!!...:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce preferinte am, ca nici eu nu stiu!!!...:blink:

Pai 2Mai, foc de tabara, palinca...pe mine ma misca ceva cand aud de'astea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×