Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Resetare warn

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Roportal si-a propus sa intre cu dreptul in aceasta primavara. Probabil ati observat deja, ceva foiala pe ici pe colo. :P Am decis, pentru inceput, sa resetam warn-urile tuturor userilor. Cu exceptia userilor banati, desigur. :roll:

Pentru ca trebuie sa luam la mana userii cu warn, este posibil sa ne mai si scape cativa, de aceea venim cu rugamintea sa ne ajutati si voi, semnalandu-i pe acest topic.

 

Speram ca actiunea asta sa mai elimine din barierele ridicate intre useri, pe de-o parte, si/sau intre useri si moderatori.

 

Spor la postat in continuare! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand multumesc frumos, in numele meu desigur si in al doilea rand : va sa zica nu era nici o favorizare personala ? :beee:

Cand am vazut mai devreme ca mi-a scazut la zero, mi-au cazut cateva portelanuri din gura. jawdrop.gif :lol:

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand am vazut mai devreme ca mi-a scazut la zero, mi-au cazut cateva portelanuri din gura. jawdrop.gif :lol:

 

Idem. Am dat click pe profil si ceva nu era in regula, ceva lipsea. Dunga indigo din stanga ecranului.

 

Multumesc. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru doamne ghiocei, pentru domni... ce-si doresc ei. Dar tratamentul nu a fost preferential, toata lumea a beneficiat de resetare. Daca ne-a scapat cineva, nu a fost intentionat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×