Sari la conținut
Forum Roportal
@5 IP

Comentariile astronomic de interminabile

Postări Recomandate

Deschid acest subiect deoarece eu am o capacitate redusa de a sintetiza expunerile foarte lungi.

Imi suna a monolog nu, a dialog (despre gramatica nu spui nimic ca finca deoarece nici io nu le vad).Cu lungimea am eu o problema...

Cam atat.smile.gif

Editat de InPing

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lungimea e o problema ce vizeaza in mod indirect doar pe purtatoarele de ovare.

 

:))) caz in care topicul ar fi trebuit sa fie la sex behavior.

 

Si eu am o problema cu mesajele lungi. Daca mai sunt si incoerente, ma dau batuta. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt topice in care e posibil sa fie necesara o expunere detaliata.Sunt si membri care, desi scriu destul de mult, au consistenta (Arcangelo,de ex. si nu doar).

Dar sunt unele texte in care ma pierd. Nici macar un alineat, un punct...ceva. Si de la inceput pana la sfarsit, dezbate un subiect care poate fi rezumat in doua trei randuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma simt cu musca pe caciula. :o: Ba chiar nu scriu tot ce as vrea. De lene. :o:

 

Pai... i-a sa iei masuri...

Glumesc, nu e cazul tau. Te consider ca facand parte din cei care au ceva de spus in scrierea lor.good.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt topice in care e posibil sa fie necesara o expunere detaliata.Sunt si membri care, desi scriu destul de mult, au consistenta (Arcangelo,de ex. si nu doar).

Dar sunt unele texte in care ma pierd. Nici macar un alineat, un punct...ceva. Si de la inceput pana la sfarsit, dezbate un subiect care poate fi rezumat in doua trei randuri.

Cele mai haioase sunt alea unde se expune o pagina intreaga pentru a relata o relatie de doua saptamani care s-a sfarsit cu inimi frante. Se realateaza fiecare suc baut si guma mestecata si ocheada aruncata. Daca nu ar fi prescurtate in limbaj mirk ar fi si mai lungi. :lol:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cele mai haioase sunt alea unde se expune o pagina intreaga pentru a relata o relatie de doua saptamani care s-a sfarsit cu inimi frante. Se realateaza fiecare suc baut si guma mestecata. :lol:

 

Era unul care la un moment dat a scris: " I-am dat vanzatoarei 50 de lei si n-a avut sa-mi dea rest.Am fost vis a vis si am schimbat..."

Evident, asta e un rand extras dintr-o expunere de o pagina, aproape.

Descria intalnirea lui cu o fata...pas cu pas.

Editat de InPing

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×