Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

..... k imi este teama sa il las sa nu devina un alcoolic pt k are darul acesta din pacate...plange intruna si ma gandesc sa-l las dar am constiinta k poate nu am facut prea multe pt relatia aceasta..acum ma cunoscut pe altcineva care merita dar nu ma atrage deloc... ce sa fac?

 

Pe cine nu lasi sa "moara" ...nu te lasa sa traiesti :crazy:

Sfatul meu e sa lasi "meritocratia" si sa marjezi pe "atractie" , aduce mai multa satisfactie (mai ales sexuala!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi este teama sa il las sa nu devina un alcoolic pt k are darul acesta din pacate...

Crezi ca devine alcoolic, numai pentru ca il parasesti tu? "Subtire" motiv.

Eu cred ca alcoolic era dinainte , pentru ca asta este modul in care el a gasit rezolvarea unor probleme psihologice( chiar tu spui ca este "darul lui). La urma urmei, nu este el "varsatot"?!

altcineva care merita dar nu ma atrage deloc... ce sa fac?

Ha...daca ala nu a simtit decat mirosul de feromoni, si nu si-a vazut viitorul pe post de cerb atunci, go for it!

Ia-l. In fond merita asta, nu?!

Apropos...in afara de tentele comportamentale manipulatorii si rolul de salvator de ocazie, alaturi de lacune educationale, tu ce merite ai?!

Ah, si spune-i aluia...nu, nu varsatotului, ci viitorului cerb misogin ( ca va deveni misogin cu siguranta...asta este mereu apanajului barbatilor slabi si fara empatie, dar care nu accepta erorile lor corticale de "traducere" a realitatii), ca va fi si el asteptat pe aici cu un nou topic de senzatie...."Eu sunt Bou, ea e Berbec....s-o iubesc, sau s-o pocnesc?...and so on....ce sa ma fac?!"

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Roxana,eu i-as trage un sut in cur la fostu si daca cel de acu nu te atrage sa sti ca nu e un capat de lume fara iubit.TU ai nevoie de timp sa iti reviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dupa ultima relatie.Trebuie sa te accepti asa cum esti si sa te iubesti asa cum esti tu.Nu lasa pe altu sa te injoseasca sau sa se joace cu tine

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×